تبلت اندرویدی بلک‌بری به زودی روانه بازار می‌شود

تبلت اندرویدی بلک‌بری به زودی روانه بازار خواهد شد

چندین سال است که کمپانی بلک‌بری موفقیت چندانی در بخش سخت‌افزاری بازار نداشته است و در سال‌های پیش کمپانی کانادایی بلک‌بری نتوانست فروش خوبی در بازار گوشی‌های هوشمند بدست آورد از این رو برای جلوگیری از ورشکسته شدن برند خود را به کمپانی چینی TCL فروخت، البته هنوز این برند بعضی از بازارهای دنیا را در دست دارد. حالا گوشی‌های جدید برند بلک‌بری با سیستم‌عامل اندرویدی به بازار می‌آیند و همین دو محصول آخر این برند توانسته نظر طرفدارانش را دوباره جلب کند و حتی مشتریان جدیدی برای خود دست و پا کند. به تازگی خبر حضور تبلت اندرویدی بلک‌بری به بازار توانسته سر و صدای زیادی به پا کند ولی متاسفانه این برند از بخش ساخت سخت‌افزار خداحافظی کرده و استراتژی جدیدی را در پیش روی خود قرار داده است.

سال‌های پیش هنگامی که این کمپانی در بخش سخت افزار فعال بود، سعی کرد تبلت خود با نام پلی بوک را به بازار معرفی کند ولی نتوانست در این راه گام‌های جدی بردارد و تنها به تولید همان تبلت بسنده کرد و پرونده تبلت‌های خودش را بست. این تبلت با سیستم عامل خود بلک‌بری کار می‌کرد.

در کنفرانس خبری تازه مدیرعامل بلک‌بری «جان چن» اعلام کرده که امکان ورود دوباره تبلت بلک‌بری با سیستم عامل اندروید وجود دارد. وی خاطر نشان کرد که این دومین فاز همکاری برند بلک‌بری با کمپانی TCL است و این بدان معناست که پروژه‌های دیگری مانند راه‌ حل‌های برای اینترنت اشیا هم در دستور کارهای بعدی این برند قرار گرفته است. چن اشاره کرد که کمپانی بلک‌بری با تمام شرکای خود به صورت نزدیک کار خواهد کرد تا سطحی از ایمنی و امنیت را که مردم خواهان آن هستند را دوباره برای دستگاه‌هایش بدست آورد. به نظر می‌رسد دو کمپانی بلک‌بری و نوکیا آینده روشنی در انتظارشان است. نظر شما در این باره چیست؟ برای خبرهای بیشتر از محصولات بلک‌بری همراه دیجی رو باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید