منتظر یک عنوان آتشین دیگر از سازندگان بازی Burnout باشید

منتظر یک عنوان آتشین دیگر از سازندگان بازی Burnout باشید

توسعه دهندگان بازی محبوب Burnout خبر از کار بر روی یک عنوان جدید در سبک ریسینگ داده‌اند. کارگردان بازی Burnout آقای الکس وارد (Alex Ward) با ارسال توییتی در امروز کار بر روی عنوان جدید را تایید کرد و احتمالا دوباره می‌توانیم با کارگردانی او یک بازی جذاب و متفاوت دیگر را تجربه کنیم. به طور طبیعی، این خبر بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی علاقه مندان به بازی برن‌اوت دریافت کرده که به خوبی نشان از کار خوب این تیم دارد.

الکس وارد با همکاری خانم فیونا اسپری (Fiona Sperry) از سازندگان سری بازی Need For Speed در استدیو بازی سازی Three Fields Entertainment مشغول کار بر روی عنوان‌های مختلف هستند. Dangerous Golf اولین بازی این استدیو و حاصل همکاری این دو بود که فضایی کاملا متفاوت را برای بازیکن ایجاد می‌کند. اساس این بازی مشابه همه بازی‌های گلف است اما با این تفاوت که این بار در فضای داخلی یک خانه یا قصر به بازی گلف می‌پردازید و با هر اشتباه ممکن است تمام وسایل خانه را بشکنید. مسلما این بازی ارزش یکبار بازی کردن را خواهد داشت.

Burnout Paradise آخرین عنوان منتشر شده از سری محبوب Burnout در سال 2008 منتشر شد. تمامی علاقه‌مندان در این مدت منتظر عنوانی جدید از این سری بودند اما تا کنون این انتظار به سرانجام نرسیده است.

Slam_dunk_2به هر صورت ما توانایی کامل در استدیو بازی سازی Three Fields Entertainment برای ساخت یک جانشین شایسته را می‌بینیم. حداقل این خبر باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران این سبک شده و حضور چنین تیم قدرتمندی در پشت یک عنوان اتوموبیل‌رانی قطعا سبب خلق یک عنوان منحصر به فرد خواهد شد.

جزییات بیشتری از این بازی هنوز منتشر نشده و حتی تا کنون پلتفرم‌های پشتیبانی نیز اعلام نشده‌اند. بنابراین باید منتظر خبرهای بیشتری ای این بازی در روزهای آینده باشیم.