تخفیف خرید گوشی‌های مقرون به‌صرفه در gearbest

تخفیف خرید گوشی‌های مقرون به‌صرفه در gearbest

فروشگاه Gearbest که در زمینه‌ی فروش محصولات چینی رقیبی برای خود نمی‌بیند این بار در سبد تخفیفی خود گوشی‌های مقرون به صرفه‌ای قرار داده است که زیر 100 دلار قیمت دارند.

در این سبد تخفیفی سه دسته محصول بر حسب قیمت قرار داده شده است: گوشی هایی زیر 50 دلار، گوشی هایی با قیمت 50 تا 100 دلار و گوشی هایی با تحفیف بیشتر HOT DEALS

در بین گوشی هایی که زیر 50 دلار قیمت دارند می‌توان گوشی‌هایی از جمله B98 Quad Band ،B98 Quad Band و VKWORLD Diamond Z2  را مشاهده کرد که بیشتر آنها از نوع ساده هستند و نمی‌توان آنها را هوشمند دانست.

اما محصولاتی که بین 50 تا 100 دلار قیمت دارند جزو گوشی‌های هوشمند به شمار می آیند، که از بهترین آنها می توان به Lenovo A616 ،DOOGEE X6 Pro و Ulefone BE X اشاره کرد.

و در نهایت 4 گوشی نیز وجود دارد که تخفیف بیشتری نسبت به دیگر گوشی‌ها به آنها تعلق گرفته است که در دسته‌ی HOT DEALS این فروشگاه جای گرفته است: DOOGEE X5 ،DOOGEE X6 ،THL T6C  و MIJUE T200

اگر تمایل به خرید و یا کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید می‌توانید از طریق دکمه‌ی زیر به صفحه اختصاصی این تخفیف‌ها در فروشگاه gearbest مراجعه نمایید.

رفتن به فروشگاه