تمام مردم کانادا صاحب اینترنت پرسرعت می‌شوند

اینترنت پر سرعت در اختیار مردم کانادا!

حدود ۸۲ درصد از مردم کانادا به اینترنت با پهنای باند ۵۰ مگابایت بر ثانیه برای دانلود در سال ۲۰۱۵ دسترسی داشتند، به طور قطع این عدد بالاتر از دیگر کشورهای جهان هست اما هنوز کانادا از دیگر کشورهای جهان همچون کره جنوبی، انگلیس و … عقب است. با این حال مسئولان ارتباطات این کشور قول داده‌اند که با تصویب برنامه‌ایی با بودجه ۷۵۰ میلیون دلار کانادا، اینترنت را به تمام نقاط این کشور ببرند و یکی از شاخص‌های زندگی که دسترسی به اینترنت پرسرعت است را بهبود ببخشند.

canadainternetهدف اصلی این برنامه رساندن اینترنت پرسرعت به مناطقی است که هنوز به خط‌های اینترنت متصل نشده‌اند و اگر این برنامه عملی شود شهروندان این مناطق می‌توانند سرعت دانلود ۵۰ مگابایت بر ثانیه و آپلود ۱۰ مگابایت بر ثانیه داشته باشند و همچنین تکنولوژی بی‌سیم گوشی‌های هوشمند به خانه‌ها، شرکت‌ها و جاده‌های این کشور خواهد آمد.

این بودجه برای ۵ سال اول برنامه معین شده که امکان توسعه ساختارها را در مناطق محروم این کشور میسر می‌سازد و بعد یا در اواسط اجرای این برنامه امکان بالا بردن بودجه آن بنا به تقاضا وجود دارد. یکی از مزیت‌های این برنامه علاوه بر رساندن اینترنت به سراسر کانادا، ایجاد شغل‌ برای مردم این کشور و بالا بردن رقابت بین شرکت‌های تکنولوژی است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید