تماشا کنید: ویدیویی از قاب‌های محافظ گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بیرون درز کرد؛ درگاه‌های اسرار آمیز!

تماشا کنید: ویدیویی از قاب‌های محافظ گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بیرون درز کرد؛ درگاه‌های اسرار آمیز!

حدود یک هفته پیش بود که تصاویر با کیفیت پایینی را از قاب محافظ گوشی هوشمند مورد انتظار سامسونگ گلکسی اس 8 دریافت کردیم. این عکس‌ها توسط فروشگاه لوازم جانبی MobileFun به دست ما رسیده بودند. این موضوع جای تعجب ندارد، چرا که سازندگان قاب‌های محافظ سعی می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن محافظ‌های مناسبی را برای داغ‌ترین گوشی‌های هوشمند روز فراهم بیاورند.

بیشتر بخوانید:

اکنون MobileFun یک ویدیوی اختصاصی از دو مدل این قاب‌های محافظ را منتشر کرده است؛ یک قاب محافظ برای مدل معمولی گلکسی اس 8 و دیگری برای مدلی که گفته می‌شود گلکسی اس 8 پلاس نام خواهد داشت. به نظر می‌رسد که مدل معمولی گلکسی اس 8، دارای ابعاد تقریباً مشابهی با مدل نسل گذشته، گلکسی اس 7 خواهد بود. گلکسی اس 8 پلاس نیز از طول مشابهی نسبت به گلکسی اس 7 اج بهره می‌برد، اما به شکل قابل توجهی عریض‌تر خواهد بود.

در این ویدیو، درگاه‌های اسرار آمیز اسمارت فون‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس نیز به شکل مفصلی مورد تحلیل قرار می‌گیرند. اسرار آمیز به خاطر آن که این درگاه‌ها شباهتی با درگاه‌های دستگاه‌های دو سال اخیر شرکت سامسونگ ندارند و در مقایسه با کابل‌های استاندارد معمول نیز به اندازه‌ی کافی عریض به نظر نمی‌رسند. یک دهانه‌ی مربعی شکل در قسمت انتهای چپ به چشم می‌خورد که به اعتقاد برخی محل قرارگیری قلم استایلوس اس پن خواهد بود. در گذشته شایعاتی را در مورد حضور این قلم استایلوس در کهکشانی‌های جدید سامسونگ شنیده بودیم، اما قرارگیری آن در مدل معمول گلکسی اس 8 و یا حتی اس 8 پلاس کمی دور از ذهن به می‌رسد.

بسیار خب، حالا همه‌ی این‌ها به چه معنایی خواهد بود؟ آیا گلکسی اس 8 تنها دارای فناوری شارژ بی‌سیم برای پُر کردن باتری‌اش خواهد بود؟ آیا سامسونگ به تبع درگاه لایتنینگ اپل، تصمیم دارد تا دست به رونمایی از یک پورت اختصاصی بزند؟ آیا قلم استایلوس ممکن است باعث حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون در کهکشانی کره‌ای‌ها شده باشد؟ سال 2017 را باید با سؤالاتی بزرگی دنبال کنیم!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید