معرفی Chromebase جدید ایسر با پردازنده اینتل و 8گیگابایت رم[CES 2016]

Chromebase ایسر

به نظر می رسد که سیستم عامل کروم که از سال 2015 شروع جدی را داشته، در سال جدید به واسطه همکاری با سازندگان برتر کامپیوتر، قدرتمندتر از گذشته ظاهر خواهد شد.

سرانجام پس از مدت‌ها  ایده‌ی استفاده از سیستم‌عامل کروم در All-in-One ها توسط Chromebase 24 ایسر محقق شد تا این کمپانی شروعی خوب را در مراسم CES 2016 داشته باشد.

به نظر می‌رسد که ایسر و گوگل قصد دارند تا با All-in-One جدید ایسر، بیشترین کاربرد سیستم‌عامل کروم را به نمایش درآورد.  در حالی که مدل‌های قبلی عرضه شده توسط ایسر و ال جی از تراشه‌های ارزان قیمت تر اینتل سلرون و تگرا K1S استفاده کرده اند، ایسر در Chromebase 24 از تراشه‌های جدیدتر و قدرتمندتر اینتل Core استفاده نموده تا مصرف کنندگان تمامی تجربیات گذشته خود از سیستم عامل کروم را اینبار در یک صفحه نمایش 23.8 اینچی IPS و کیفیت فول اچ‌دی به بهترین نحو ممکن تکرار نمایید.

Chromebase 24 ایسر از 8 گیگابایت رم و یک کیت وای-فای با استاندارد 802.11ac و یک اتصال اترنت Gigabit بهره می‌برد. با وجود افزایش قدرت اعمال شده در All-in-One تحت کروم ایسر، این کمپانی از چهار میکروفون دیجیتال و قابل تنظیم و یک وبکم اچ دی نیز استفاده نموده تا بتوان از آن در کنفرانس‌های ویدیویی نیز استفاده نمود.

با این حال قیمت گذاری این محصول در مناطق مختلف، یکسان نبوده و تا به این لحظه ایسر قیمت مشخصی را برای All-in-One جدید خود به نام Chromebase 24 تعیین نکرده است.