8 اپلیکیشن iOS که تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل دریافت هستند

8 اپلیکیشن iOS که تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل دریافت هستند

امروز 8 اپلیکیشن پولی iOS را به شما معرفی می کنیم که توسعه دهندگان این اپلیکیشن ها آنها را برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده اند. اگر لیست پایین را مشاهده کنید احتمالا چند اپلیکیشن را پیدا می کنید که به کارتان بیایند. متاسفانه طبق معمول نمی دانیم که این اپلیکیشن ها تا چه مدت به صورت رایگان عرضه می شوند، پس در صورتی که از چیزی خوشتان آمد زودتر آن را دریافت کنید.

در لیست اپلیکیشن های رایگان زیر می توانید یک پلتفرم ایمیل برای کودکان، نرم افزار قدرتمند مترجم و اپلیکیشنی برای حذف مخاطبان با تنها یکبار لمس صفحه را پیدا کنید. همچنین کسانی که به بازیهای خشن علاقه دارند می توانند بازی ای که معرفی کرده ایم را به صورت رایگان نصب کنند. نگاهی می اندازیم به این لیست:

اپلیکیشن Rainbow

Rainbow
Rainbow

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، به کیبرد آیفون و یا آیپد شما رنگ اضافه می کند. Rainbow دارای 20 پس زمینه است که از بین آنها می توانید انتخاب کنید. استفاده از این اپلیکیشن هیچ کدام از تنظیمات کیبرد شما را به هم نمی ریزد.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن Translator Pro

Translator Pro
Translator Pro

این اپلیکیشن که در حالت عادی 3.99 دلار قیمت دارد، متن دلخواه شما را به 40 زبان دنیا ترجمه می کند و به شما اجازه می دهد تا متن ترجمه شده را مستقیما در صفحات اجتماعی پست کنید. می توانید در این اپلیکیشن هر متنی که دوست دارید را تایپ کنید و حتی امکان تشخیص و تبدیل صدا به متن نیز در آن وجود دارد.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن SYStem Activity Monitor

SYStem Activity Monitor
SYStem Activity Monitor

این اپلیکیشن که در حالت عادی 4.99 دلار قیمت دارد، فعالیت پردازنده، حافظه، رم، باطری و اطلاعات رد و بدل شده در هنگام استفاده از Wifi و اینترنت سیم کارت را محاسبه می کند و توسط فرم های گرافیکی به شما اطلاع می دهد. همچنین اطلاعات سیستم عامل دستگاه را ردیابی می کند.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن GifORama 2

GifORama-2
GifORama-2

این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، عکس ها، ویدئو ها، فایل های Gif، و حتی ویدئو های زنده را به انیمیشن تبدیل می کند.همچنین می توانید ویدئو ها را به انیمیشن های Gif تبدیل کنید و در گالری خود ذخیره کنید.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن Simpler Pro

Simpler Pro
Simpler Pro

این اپلیکیشن که در حالت عادی 4.99 دلار قیمت دارد، به کاربر کمک می کند تا شماره هایی که چندین بار ذخیره شده اند را فقط با یک بار ضربه به صفحه پاک کند. همچنین کاربر به راحتی می تواند از لیست مخاطبان خود نسخه ی پشتیبان یا همان بکاپ تهیه کند. صفحه کلید T9 این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا به راحتی مخاطبان را پیدا کنید.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن USadBro

USadBro
USadBro

با استفاده از این اپلیکیشن که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، می توانید به تصاویری که در گوشی خود ذخیره کرده اید حالت گریه کردن بدهید و سپس آنها را به صورت پیام برای دوستان خود ارسال کنید. وجود این اپلیکیشن در واقع نشان می دهد که برای هر چیزی که فکرش را بکنید یک اپ طراحی شده!

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن Brutal Street

Brutal Street
Brutal Street

این بازی که در حالت عادی 0.99 دلار قیمت دارد، دقیقا همان چیزی است که در عنوان ذکر شده. یک بازی در مورد جنگ و دعواهای خونین خیابانی. در صورتی که دنبال همچین بازی ای می گشتید حالا می توانید آن را به صورت رایگان از اپ استور دریافت کنید.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن Maily

Maily
Maily

این اپلیکیشن که در حالت عادی 4.99 دلار قیمت دارد، در واقع یک برنامه ی امن ایمل برای کودکان 4 تا 9 سال است.

دریافت اپلیکیشن

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید