Clean Master پر مصرف ترین اپلیکیشن اندروید در سه ماه آخر 2015

Clean Master پر مصرف ترین اپلیکیشن اندروید در سه ماه آخر 2015

شاید برایتان کمی غافلگیر کننده باشد که پر مصرف ترین اپلیکیشن اندرویدی در سه ماه آخر سال 2015، برنامه Clean Master باشد. اصلا این برنامه چیست؟ clean master در واقع حکم سیستم درمانی تلفن هوشمند شما را دارد. به ادعای سازنده برنامه، این اپلیکیشن فضای تلفن شما را با پاک سازی فایل های ضائد و کش ها خلوت می کند و از کاهش باتری شما نیز جلوگیری خواهد کرد.

بخش Battery Saver در این برنامه به آنالیز دستگاه شما پرداخته و برنامه هایی که پر مصرف شناخته می‌شوند را به حالت هایبرنیت یا یخ زده در می آورد. بخش Memory Boost فضای رم تلفن را خالی می کند تا بدین ترتیب سرعت تلفن بالا برود. امکان بهینه‌سازی تلفن تنها با یک تاچ ساده وجود دارد.

علاوه بر موارد مذکور، clean master یک آنتی ویروس نیز به شمار می‌رود که تمامی فضای درونی تلفن شما را از ویروس، تروجان، آسیب پذیری‌ها و فایل‌های جاسوسی پاک می سازد؛ توجه داشته باشید که این برنامه کاملا رایگان است.

طبق آنالیز سرویس Drawbridge، در طی سال گذشته بیش از یک میلیارد درخواست تبلیغات درون برنامه‌ای برای Clean master ثبت شده است و همین موضوع خبر از علاقه وافر کاربران به آن می‌دهد. البته اوضاع برای کاربران iOS کمی فرق می‌کند. در بخش اپلیکیشن های ارتباطی، Tango در صدر جدول قرار دارد و برنامه بعد نیز iFunny. در ماه دسامبر نیز دو برنامه Word with friends و The scrabble like game از پرطرفدار های این سیستم عامل به شمار می‌رفتند.

در ادامه لیست سرویس Drawbrige پیرامون محبوب ترین‌های iOS و اندروید را بررسی کنید؛ اطلاعات بسیار جالبی در این دو تصویر گنجانده شده‌اند.

شما از کدام یک از برنامه های مذکور بیشتر استفاده می کنید؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.