تصویر واضحی از گلکسی نوت 7 سیاه رنگ به بیرون درز کرد

تصویر واضحی از گلکسی نوت 7 سیاه رنگ به بیرون درز کرد

سامسونگ طی 2 هفته آینده از فبلت جدید و رده بالای گلکسی نوت 7 رونمایی خواهد کرد و بسیار کنجکاویم تا شکل نهایی این دستگاه را مشاهده کنیم. اگرچه تقریباً میدانیم ظاهر این دستگاه به چه شکل خواهد بود و رندرهای گوناگونی نیز از این گوشی مشاهده کرده‌ایم اما هنوز نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم این تصاویر فاش شده شکل نهایی این گوشی را نشان می‌دهند.

تصویر واضحی از گلکسی نوت 7 سیاه رنگ به بیرون درز کرد
با این حال تصویر بالا که اخیراً از گلکسی نوت 7 به بیرون درز پیدا کرده است این وضعیت را تغییر می‌دهد، این تصویر یک گلکسی نوت 7 سیاه رنگ را از زاویه‌ای نزدیک و با رزولوشن بالا به ما نشان می‌دهد. متاسفانه گوشی در حالت استندبای قرار دارد، اما حداقل می‌توانیم وجود قابلیت صفحه نمایش همواره روشن در این گوشی را تأیید کنیم.

همانطور که قابل مشاهده است بسیاری از دهانه‌های بالای گوشی با احتیاط پوشانده شده‌اند و تنها بخش‌های حیاتی شامل دوربین سلفی، فلش LED سلفی و احتمالاً دهانه‌ای که به اسکنر عنبیه تعلق دارد مشخص هستند و سایر سنسورها ظاهراً زیر نوار سیاه رنگ پنهان شده‌اند چراکه اگر تصاویر فاش شده قبلی از پنل جلویی این گوشی را به یاد داشته باشید، در مجموع 5 دهانه در اطراف خروجی صدای این گوشی قرار دارد.

در مجموع لبه منحنی و رنگ سیاه براق، زیبایی خاصی به این گوشی بخشیده است. آیا این رنگ مورد علاقه شماست یا ترجیح می‌دهید یکی از دو مدل دیگر این گوشی را امتحان کنید؟