تصاویر مفهومی پرچمدار آینده LeEco با طراحی حیرت انگیز

انتشار تصاویر مفهومی از پرچمدار آینده LeEco با طراحی حیرت انگیز

زمانی که شرکت چینی LeEco گوشی هوشمند جدید خود را معرفی کرد، ما را از دو ویژگی مهم در محصولات خود مطمئن ساخت: اولین ویژگی به کار گیری بهترین قطعات درجه 1 در گوشی و دوم ارائه آن با قیمتی بسیار رقابتی در بازار.

پس از ورود به LeEco بازار گوشی‌های هوشمند در سال گذشته، تا به حال شاهد معرفی گوشی‌های هوشمند قابل توجهی از این شرکت هستیم. مدل Le Max 2 در حال حاضر قدرتمندترین گوشی هوشمند این کمپانی است که با اسنپدراگون 820 و 6GB رم قدرت یافته است. با این که تنها چند ماه از معرفی لی مکس 2 می‌گذرد، با توجه به شایعات پیش از این ممکن است به زودی شاهد معرفی پرچم‌داری حتی قوی‌تر از نمونه فعلی و مجهز به دو دوربین اصلی در پشت باشیم. احتمالا این مدل به عنوان گل سر سبد امسال محصولات LeEco، با قدرتمندترین سخت‌افزارهای سال 2016 تجهیز گردد.

در حالی که تا این لحظه هیچ تصویری از پرچم‌دار LeEco منتشر نشده بود، ساعاتی پیش مجموعه‌ای از تصاویر این ابر گوشی در فضای وب منتشر گشت. تصاویر منتشر شده بسیار خارق‌ العاده هستند و همین دلیل باعث شده است فکر کنیم که این تصاویر تنها یک طرح مفهومی از این گوشی است. در این تصاویر صفحه نمایش بیشتر فضای پنل جلویی گوشی را در بر گرفته است که پیش از این در هیچ گوشی دیگری به این میزان نرسیده است. تصویر دیگر نیز این گوشی را بسیار باریک، مسطح و براق نشان می‌دهد که در مجموع باعث شگفتی بیشتر ما شده است. در تصویر منتشر شده از پنل پشتی نیز دو دوربین در بدنه فلزی دستگاه جا خشک کرده‌اند.

leeco-flagship-02مشخصات شایع شده در مورد گل سر سبد LeEco خبر از به کار گیری پردازنده اسنپدراگون 821 به همراه 4 گیگابایت رم و همچنین صفحه‌نمایشی با رزولوشن 4K و دوربین دوگانه در این گوشی هوشمند زیبا دارد. طبیعتاً مشخصات اعلام شده نسبت به استاندارد فعلی گوشی‌های پرچم‌دار سال 2016 بیش از حد خوب و مطلوب هستند. بنابراین حتی اگر اطلاعات و تصاویر منتشر شده نیز کاملا درست و واقعی باشند، انتظار ورود زود هنگام آن را به بازار نخواهیم داشت.

leeco-flagship-03