نمایش اطلاعات کامل موبایل با اپلیکیشن اندرویدی CPU Hardware and System Info

اپلیکیشن اندرویدی CPU Hardware and System Info
اپلیکیشن اندرویدی CPU Hardware and System Info

اگر به‌دنبال اپلیکیشنی برای نمایش اطلاعات کاملی از مشخصات سیستم دیوایس خود می گردید، خوب به نظر می رسد موفق شده‌اید آن را پیدا کنید، زیرا اپلیکیشن CPU Hardware and System Info این ویژگی را دارد. این اپ همانطور که از نامش پیداست با 13 زبانه متفاوت اطلاعات کاملی از جمله مدل، سازنده، برد اصلی، سیستم عامل، معماری هسته و غیره را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در پنل پویا این اپلیکیشن، با تشریح کامل، در یکی از زبانه‌ها اطلاعاتی از فرکانس اولیه و ثانویه، سرعت ، تعداد هسته‌ها، میزان فعالیت پردازنده و درجه حرارت تراشه مرکزی، در زبانه مموری جزئیات کاملی از حافظه داخلی و خارجی، میزان کلی رم دستگاه و استفاده شده آن و در زبانه نمایشگر، سایز کلی صفحه نمایش و رزولوشن، تراکم پیکسل و روشنایی آن نمایش داده می شود. همچنین یکی دیگر از زبانه‌ها  اطلاعات کاملی از سلامتی، میزان شارژ، وضعیت، تکنولوژی و درجه حرارت باتری در اختیار شما قرار می دهد.

CPU-Hardware-and-System-Info-images (1)

این اپلیکیشن از رزولوشن‌های مختلف دوربین و سنسورها پشتیبانی می کند و اطلاعاتی زیادی از آنها و  شبکه و اپراتور تلفن همراه (سریال سیم کارت، میزان سیگنال و نام اپراتور) را نیز به نمایش می گذارد.

از دیگر ویژگی های این اپ می توان به نمایش اطلاعاتی از شبکه از قبیل نام و قدرت سیگنال وای‌فای و آی پی، آدرس MAC و سرعت اتصال به شبکه نیز اشاره کرد.

موارد گفته شده همه ویژگی های این اپ نمی باشد و سازنده آن گزینه‌ای برای اشتراک گذاری و ذخیره اطلاعات به صورت فایل PDF نیز در نظر گرفته است.

این ویژگی ها از CPU Hardware and System Info یک اپلیکیشن عالی می سازد، اما برای اینکه به قدرت این اپ پی ببرید، پیشنهاد می کنیم آن را نصب و آزمایش کنید.

توسعه دهنده: Sylvain Saurel دانلود: Android
دسته بندی: ابزارها قیمت: رایگان با امکان خرید درون برنامه ای