آنلاین کیک ببرید و جایزه بگیرید؛ مسابقه‌های gearbest به مناسب سالگرد تولد این فروشگاه

آنلاین کیک ببرید و جایزه بگیرید؛ مسابقه‌های gearbest به مناسب سالگرد تولد این فروشگاه

اگر دنبال کننده‌ی دیجی رو باشید به طور حتم gearbest را می‌شناسید؛ فروشگاهی روسی تبار که به فروش کالاهای مختلف چینی مشغول است، شما در این فروشگاه انواع و اقسام لوازم الکترونیک و غیر الکترونیکی چینی را می‌توانید پیدا کنید هرچند که تمرکز اصلی این فروشگاه روی فروش محصولات الکترونیکی است. حال امروز سالگرد راه اندازی و تاسیس گیربست است، درست در روز هایی که نوروز به کشورمان رنگ و بوی تازه‌ای بخشیده است. این فروشگاه به مناسبت تولدش تخفیف‌هایی بر روی محصولات خود در نظر گرفته و همچنین چند مسابقه را نیز راه اندازی کرده است. یکی از این مسابقات، مسابقه برش کیک می‌باشد که به نظر جالب می‌رسد. مسابقه‌ای که در آن می‌توانید با برش کیک امتیار کسب کنید و با تبدیل آن به دلار کالایی را خریداری نمایید.

کیک ببرید و جایزه بگیریدمسابقه‌ی برش کیک به این شکل است که شما باید ابتدا در وب سایت این فروشگاه عضو شوید، که کار بسیار راحتی است، سپس از صفحه‌ی مخصوص مسابقه و به صورت آنلاین کیک را برش بزنید. شما فقط می‌توانید 3 تکه از کیک را برای خود بردارید و شانس این را خواهید داشت که برنده‌ی امتیازی 1 تا 20 هزار و یا گوشی ردمی نوت 3 شیائومی باشید. اما اگر مایل هستید شانس خود را بیشتر کنید، می‌توانید با پرداخت مبلغی، امتیار خود را افزایش دهید؛ هر 20 هزار امتیاز معادل 400 دلار خواهد بود.

اگر این مسابقه برایتان جالب است و یا قصد شرکت در آن را دارید از طریق این لینک اقدام کنید و اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن کسب نمایید.

سالگرد تولد gearbestمسابقه برش کیک تنها رویداد gearbest نیست و این فروشگاه از همین امروز یعنی 21 مارس، به کاربران این شانس را داده است تا کالاهایش را با تخفیف بسیار زیادی خریداری کنند. به این شکل که در هر روز تنها تعداد محدودی از اجناس لیست شده به فروش خواهد رسید و کاربرانی که سریع تر اقدام کنند این شانس را خواهند داشت تا کالای مورد نظر خود را به نصف قیمت خریداری نمایند. شما می‌توانید از طریق دکمه‌ی زیر از تمامی رویداد های تولد گیربست مطلع شوید و از آنها استفاده کنید.

رفتن به فروشگاه