انتشار عکس فبلت زیبای Dell با پردازنده ی لپتاپی که پروژه ی آن متوقف شد

انتشار عکس فبلت زیبای Dell با پردازنده ی لپتاپی که پروژه ی آن متوقف شد
انتشار عکس فبلت زیبای Dell با پردازنده ی لپتاپی که پروژه ی آن متوقف شد

اچ پی Elite X3 یکی از قوی ترین گوشی های بازار است که از ویندوز 10 استفاده می کند. البته آلکاتل Idol 4S نیز دستگاه ویندوزی خوبی است. اما متاسفانه ویندوز موبایل در حال حاضر در وضعیتی نیست که بتواند با پلتفرم های قدرتمند اندروید و iOS رقابتی داشته باشد و به همین دلیل تولیدکنندگان اندگی گوشی های خود را با ویندوز 10 راهی بازار می کنند.

در واقع اوضاع طوری است که بعضی تولید کنندگان پروژه های ویندوز 10 موبایل خود را کنسل کرده اند، پروژه هایی که بعضی از آنها حتی در مراحل پایانی قرار داشتند. فبلت قدرتمند دل که شایعه شده بود از پردازنده های لپتاپی در آن استفاده خواهد شد یکی از همین پروژه ها بود.

این گوشی هنوز در مراحل ساخت نمونه ی اولیه قرار داشت که خبر لغو شدن پروژه ی آن رسید. با این حال پیش از این بعضی از مشخصات آن منتشر شده بود. امروز نیز عکس این دستگاه توسط اوان بلسِ معروف در توئیتر منتشر شد.

Dell Stack
Dell Stack

این دستگاه که Dell Stack نام داشت، قرار بود با صفحه نمایش 6.4 تا 7 اینچی با وضوح فول اچ دی (1080p) عرضه شود، و علاوه بر این قرار بود که Stack با یکی از پردازنده های X86 اینتل عرضه شود که قدرت پردازش این دستگاه را در حد یک لپتاپ بالا می برد.

این فبلت/تبلتِ کنسل شده گفته می شد که با 4 تا 8 گیگابایت رم عرضه خواهد شد (چیزی که در هیچ دستگاه دیگری ارائه نشده) و حافظه ی داخلی آن طبق اخبار منتشره 128 و 256 گیگابایت بود.

در این عکس که امروز منتشر شده گوشی به همراه پایه ای با دو شیار نشان داده شده است. احتمالا پایه ی دوم برای شارژ باطری دوم قرار بود ارائه شود.

اولین شایعات مربوط به این دستگاه از سال 2014 منتشر شده بود و در همان زمان تاریخ عرضه ی گوشی را در سال 2017 اعلام کرده بودند اما حالا به نظر می رسد که این پروژه به طور کامل متوقف شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید