کمپانی Dell از یک صفحه نمایش لمسی 70 اینچی رونمایی کرد

دل از صفحه نمایش لمسی 70 اینچی خود رونمایی کرد

در بسیاری از مدارس سراسر جهان به طور معمول از تخته‌های وایت برد یا تخته سیاه در کلاس‌ها استفاده می‌شود اما دل (Dell) امیدوار است این سنت را تغییر دهد و در همین رابطه این کمپانی از صفحه نمایش 70 اینچی لمسی خود رونمایی کرد که می‌تواند برای داشتن تدریسی پویاتر و ایجاد تعامل بیشتر در کلاس مورد استفاده قرار گیرد.

کمپانی دل درباره این صفحه نمایش بزرگ اینگونه توضیح داده است، این محصول یک صفحه نمایش لمسی بزرگ با پشتیبانی از 10 نقطه لمس دستی و 2 نقطه لمس قلمی جهت همکاری بهتر دارد. یک پوشش ضد تششع و ضد لک نیز جهت مشاهده آسان بر روی صفحه نمایش قرار گرفته است. همچنین یک مانیتور کامپوننت برای روشن‌تر کردن متون و تصاویر و برای بر طرف کردن نیاز استادان نیز، قابلیت اتصال و مدیریت آسان به همراه چندین پورت متفاوت در این صفحه نمایش وجود دارد.

این صفحه نمایش به عنوان جایگزینی برای وایت بردهای هوشمند و تعاملی طراحی شده و با توجه به اندازه آن می‌توانیم انتظار داشته باشیم مربیان و دانش آموزان بتوانند استفاده مناسبی از این محصول داشته باشند. این صفحه نمایش بزرگ احتمالاً تلویزیون‌های بزرگی که گاها برای نمایش اسلاید مورد استفاده قرار می‌گیرند را شکست می‌دهد و همانطور که گفتیم اندازه و حساسیت لمسی آن می‌تواند مفید بودن بیشتر این محصول را ثابت کند.

با این وجود، این صفحه نمایش قیمت بالایی خواهد داشت و دل در سایت رسمی خود، آن را با قیمت 5000 دلار به فروش می‌رساند که این قیمت نشان می‌دهد این محصول تنها برای افراد حرفه‌ای که واقعاً به چنین صفحه نمایشی نیاز دارند تولید شده است.