کنترل دستگاه اندرویدی با موس و کیبورد رایانه از طریق برنامه‌ی DeskDock [تماشا کنید]

راه‌های خوب زیادی برای دسترسی به فایل‌ها و برنامه‌ها در یک دستگاه اندرویدی از طریق کامپیوتر شخصی وجود دارند. برنامه‌ی DeskDock اما یک قدم جلوتر برداشته و دستگاه اندرویدی شما را طوری در کنترلتان در می‌آورد که گویی مستقیماً آن را به رایانه شخصی خود متصل کرده‌اید.

بیشتر بخوانید:

برای شروع ابتدا می‌بایست اپلیکشن DeskDock را بر روی دستگاه اندرویدی که قصد کنترل آن را از طریق کامپیوتر خود دارید، از گوگل پلی استور، دانلود و نصب کنید. سپس می‌بایست به سرور اینترنتی این برنامه از هر دسکتاپ و یا لپ تاپی که دوست دارید، متصل شوید. به محض انجام دادن کارها، به صورت یکپارچه خواهید توانست موس خود را از یک دستگاه (کامپیوتر شخصی) به دستگاه دیگر (اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی) حرکت دهید، آن قدر راحت که انگار گوشی هوشمند اندرویدیتان یک صفحه‌ی نمایش دوم بر روی کامپیوتر می‌باشد.

با پرداخت هزینه‌ی ناچیزی به ورژن پروی اپلیکشن DeskDock دست پیدا خواهید کرد. ورژن پرو به شما اجازه خواهد داد تا از کیبورد رایانه‌تان بر روی گوشی استفاده کنید و آدرس‌های اینترنتی یا فایل نصب اپلیکشن‌های مختلف را بین دو دستگاه جابجا کنید. ورژن DeskDock PRO حتی به شما اجازه خواهد داد تا برای تنظیم کردن میزان روشنایی یا صدای گوشی، بر روی کیبورد خود، شرت کاتی را اختصاص به این کارها دهید. نسخه‌ی پرو تمام تبلیغات را هم از جلوی چشمانتان محو می‌کند. اگر مجبورید همیشه از اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی خود در کنار کامپیوتر شخصیتان استفاده کنید، اما علاقه‌ای به دائماً برداشتن دستگاه اندرویدی و آنلاک کردن آن ندارید، برنامه‌ی DeskDock کارتان را فوق‌العاده راحت خواهد کرد.

دانلود نسخه‌ی رایگان برنامه‌ی DeskDock از گوگل پلی استور
دانلود نسخه‌ی ‘پروی’ برنامه‌ی DeskDock از گوگل پلی استور

نحوه‌ی استفاده از این برنامه‌ی کاربردی را در ویدیوی پایین و در کانال اختصاصی دیجی رو در آپارات، می‌توانید مشاهده کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید