زمان دقیق عرضه Deus Ex: Mankind Divided مشخص شد

دئوس اکس

این روزها با پیشرفت روزافزونی که سرعت اینترنت و صنعت تولید بازی‌های رایانه‌ای داشته است، علاوه بر اعلام روز عرضه بازی‌های جدید، ساعت دقیق عرضه نیز برای آن‌ها اعلام می‌شود.

ساعت اعلام شده برای عرضه یک بازی، در واقع زمان دقیق از قفل خارج شدن کپی‌های دیجیتالی بازی است. به این معنی که خریداران یک بازی، قبل از عرضه رسمی آن می‌توانند محتوای دیجیتالی بازی را دانلود کرده و منتظر بمانند تا با شروع عرضه آن، قفل این محتوای دیجیتالی برداشته شود و به این ترتیب به محض آغاز رسمی عرضه بازی، می‌توانند شروع به انجام آن نمایند!

اما یکی از بازی‌هایی که از همین روند تبعیت کرده و طرفداران زیادی هم در سراسر دنیا منتظر عرضه آن هستند، عنوان بسیار محبوب Deus Ex: Mankind Divided می‌باشد که قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. با نزدیک شدن به روز عرضه رسمی این بازی، بالاخره امشب و یا فردا صبح (بسته به منطقه زمانی مورد نظر) هواداران پر و پا قرص این مجموعه می‌توانند جدیدترین عنوان از این سری را تجربه نمایند.

بازی دئوس اکساگر شما هم این بازی را به صورت دیجیتالی خریداری نموده و فایل‌های آن را نیز دانلود کرده‌اید، در اینجا ساعت دقیق عرضه آن را برای شما قرار داده‌ایم تا بدون هیچ معطلی بتوانید از بازی دلخواه خود که مدت‌ها منتظرش بودید لذت ببرید. زمان دقیق عرضه The Deus Ex: Mankind Divided برای مناطق مختلف و پلتفرم‌های مقصد، متفاوت می‌باشد که جزئیات آن را می‌توانید در زیر مطالعه نمایید:

کنسول پلی استیشن 4:

اروپا – نیمه شب به وقت محلی

آمریکای شمالی – در منطقه زمانی اقیانوس آرام نیمه شب به وقت محلی و در منطقه زمانی شرقی ساعت 3 صبح.

کنسول ایکس باکس وان:

اروپا – نیمه شب به وقت محلی

آمریکای شمالی – در منطقه زمانی اقیانوس آرام ساعت 9 بعد از ظهر و در منطقه زمانی شرقی نیمه شب به وقت محلی.

رایانه‌های شخصی:

سراسر جهان – در منطقه زمانی اقیانوس آرام ساعت 9 بعد از ظهر و در منطقه زمانی شرقی نیمه شب به وقت محلی.

با توجه به ساعت‌های تعیین شده، کاربران رایانه‌های شخصی زودتر از بقیه می‌توانند این عنوان را تجربه کنند و در مرتیه دوم نیز نسخه مربوط به کنسول ایکس باکس وان قرار دارد که در آمریکای شمالی، همزمان با نسخه رایانه‌ای آن عرضه خواهد شد.