فعالیت سرورهای دیزنی اینفینیتی در سال 2017 متوقف می‌شود

فعالیت سرورهای دیزنی بی نهایت در سال 2017 متوقف می‌شود

اوایل امسال دیزنی اعلام کرد فعالیت عنوان بازی دیزنی بی نهایت (Disney Infinity) در آینده متوقف خواهد شد و اکنون به لطف به‌روز رسانی موجود در وبسایت دیزنی، جزییاتی درباره چگونگی و زمان توقف این بازی منتشر شده است که نشان می‌دهد سرورهای بازی در ماه مارس 2017 رسماً خاموش می‌شوند.

در همین رابطه از امروز، کسانی که بر روی PC، ورژن استیم 2.0 دیزنی بی نهایت، آی او اس، اندروید گوگل، اندروید آمازون و اپل تی وی از این بازی استفاده می‌کنند قادر به خریدهای درون برنامه‌های نخواهند بود اما کسانی که از دیزنی بی نهایت ورژن 3.0 بر روی استیم استفاده می‌کنند همچنان می‌توانند به خریدهای درون برنامه‌ای خود ادامه دهند.

از تاریخ 30 سپتامبر 2016 نیز کاربران بر روی PC، آی او اس، اندروید گوگل و اندروید آمازون قادر به ورود به بازی نخواهند بود و بازی نیز از آیتونز اپ استور برای اپل تی وی حذف خواهد شد. با این حال کاربران استیم همچنان می‌توانند از بازی استفاده کنند با این تفاوت که خدمات آنلاین و ویژگی‌های اجتماعی بازی غیر فعال می‌شود.

در تاریخ 3 ژانویه 2017 نیز خریدهای درون برنامه‌ای بر روی نسخه ویندوز 8/10 بازی غیر فعال می‌شود و از تاریخ 3 مارچ، نسخه‌های اپل تی وی و ویندوز 8/10 بازی به طور کلی غیرفعال می‌شوند به این شکل که دیگر بازی قابل اجرا و در دسترس نخواهد بود و پشتیبانی از آن‌ نیز قطع خواهد شد، همچنین تمام خدمات آنلاین و ویژگی‌های اجتماعی بازی نیز متوقف می‌شوند.

جهت مطالعه جزییات بیشتر در رابطه با توقف بازی دیزنی بی نهایت، می‌توانید به سایت رسمی این بازی مراجعه کنید.