ساعت هوشمند دیزنی ، هر شیئی که لمس کنید را شناسایی می‌کند

ساعت هوشمند دیزنی

اخیراً کمپانی نامی دیزنی علاوه بر محبوبیت در دنیای انیمیشن ها حال چند صباحی است که به صنعت لوازم الکترونیکی ورود کرده و با سرمایه گذاری های کلان در این بخش به طور جدی در دنیای لوازم الکترونیکی اعلام موجودیت می کند.

در تازه ترین اخبار این کمپانی ، آزمایشگاه تحقیقات دیزنی به همراه محققان دانشگاه Carnegie Mellon و با استفاده از حسگر رادیویی ، ساعت هوشمندی را طراحی کرده اند که به وسیله‌ی سیگنال‌های الکترومغناطیسی که بین اشیاء منتقل می شود ، آن نوع و جنس آن شی را تشخیص میدهد.

اما این ساعت هوشمند چگونه کار می کند؟
هر شی از خود سیگنال های الکترومغناطیسی منحصر به فردی را ساطع می‌کند که به آن انحصاراً EM می‌گویند.هنگامی که شما یک شی را لمس می نمایید ، سیگنال شی به بدن شما منتقل شده و این ساعت هوشمند دیزنی است که قادر به شناسایی نوع آن شیئی است که بدن شما به آن واکنش نشان داده است.درحال حاضر اطلاعات بیشتری از این محصول به بیرون درز نکرده است و به نظر میرسد که با این تکنولوژی ، بزرگراهی جدید و پرنور در عرصه ساعت های هوشمند مدرن نمایان شده است.

تمامی این موارد بسیار چشمگیر هستند اما آیا با استفاده از سیگنال های الکترومغناتیسی EM چه چیزی در انتظار آینده ی ساعت های هوشمند است ؟
همچنین می‌توانید نظرات خودتان را در مورد این تکنولوژی از بخش زیرین همین مطلب ، با ما درمیان بگذارید.