تصاویر دوج چلنجر دمون پیش از شروع نمایشگاه خودروی نیویورک فاش شد!

دوج دمون

همانطور که احتمالا می‌دانید، کمتر از چهار روز به شروع نمایشگاه خودروی نیویورک باقی مانده است. بسیاری از خودروسازان قرار است خودروهای جدیدشان را در نیویورک در معرض دید عموم بگذارند و از امکانات و ویژگی‌های خودروهایشان پرده‌برداری کنند. در مقاله‌های قبلی به بعضی از مهم‌ترین خودروهای این نمایشگاه پرداخته بودیم و توضیحاتی داده بودیم. اما برای بسیاری از کسانی که منتظر شروع این نمایشگاه هستند، دوج چلنجر دمون مهم‌ترین خودرو در این نمایشگاه است!

دوج دمون

دوج چلنجر، تنها بازمانده از نسل خودروهای عضلانی آمریکا و یکی از جذاب‌ترین آن‌هاست. بزرگترین ویژگی‌ خودروهای عضلانی، ابعاد بزرگ آن‌ها بدلیل استفاده از موتورهایی با حجم بالا است. در واقع این خودروها به نوعی کمیت را بر کیفیت ترجیح می‌دهند!در حال حاضر خودروهایی هستند که با حجم موتوری کمتر، توانی بیشتر از مدل‌های عضلانی تولید می‌کنند. اما همین موتور حجیم که با نگاه به ظاهر خودرو می‌توان متوجه آن شد، یکی از دلایل اصلی جذابیت داشتن این خودرو برای علاقه‌مندان به دنیای خودرو است.
دوج از ماه‌ها پیش، تقریبا هر هفته با یک تیزر جدید، رونمایی از دوج چلنجر دمون در نمایشگاه خودروی نیویورک را یادآوری می‌کرد. این تیزرها که بعضا بسیار خلاقانه هم بودند، تنها نمای پشتی این خودرو را نشان می‌دادند و اشاره‌ای هم به قدرت زیاد آن داشتند. پیش از این تصویر معتبر و تایید شده‌ای از نمای جلوی این خودرو گرفته نشده بود. خودرو از نمای جلو کاملا شبیه همان تعاریفی است که از آن شده بود. یک هود بزرگ بر روی کاپوت که یادآور عضلانی بودن این خودرو است و تغییراتی در چرخ‌های خودرو.

با توجه به طراحی کلی این خودروی عضلانی و تیزرهای تبلیغاتی پخش شده، مهم‌ترین بخش در مورد رونمایی از مدل دمون در نمایشگاه خودروی نیویورک، منتشر شدن اطلاعات فنی آن است و پخش شدن عکس‌های این خودرو اتفاق عجیب و بزرگی نیست و ظاهر آن دقیقا همانطور است که همه انتظار داشتند. اما با اینحال، شاید بسیاری از علاقه‌مندان ترجیح می‌دادند تا زمان برگزاری نمایشگاه منتظر بمانند و شاهد ذره ذره پخش شدن اطلاعات و عکس‌های خودرو نباشند!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید