دومینو با آغاز کریسمس پیتزاهای خود را از طریق گوزن به دست مشتریان می‌رساند! [تماشا کنید]

از تمام آداب و سننی که کشور ژاپن از ایالات متحده‌ی امریکا گرفته است، کریسمس شاید بزرگ‌ترین آن‌ها باشد. اکنون یک شرکت غذاخوری تصمیم دارد تا با برنامه‌ی تحویل پیتزای خود از طریق گوزن‌های شمالی، این وام‌داری را حتی یک مرحله جلوتر ببرد!

بیشتر بخوانید:

به چشم‌هایتان شک نکنید، درست خواندید، شرکت غذاخوری امریکایی دومینوز پیتزا (Domino’s Pizza) در کشور ژاپن، برنامه‌ی آزمایشی تحویل پیتزا توسط گوزن‌های شمالی را آغاز کرده است تا مشتریان ژاپنی این شرکت در هنگام ایام کریسمس، پیتزاهای تازه و داغ خود را سوار بر سورتمه‌ی گوزن – یکی از نمادهای کریسمس – تحویل بگیرند.

جدای از تلاش آشکار دومینوز پیتزا برای ارتباط بابانوئل و پیتزا با یکدیگر، باید گفت که ایده‌ی استفاده از سورتمه برای تحویل پیتزا در شرایط برفی می‌تواند بسیار کارآمد باشد. شرایطی که کار برای جابجایی دوچرخه یا موتور می‌تواند کمی سخت می‌باشد.

هر کدام از سورتمه‌هایی که توسط گوزن‌های شمالی حمل خواهند شد، به یک سیستم GPS ردیاب راننده (GPS Driver Tracker) شرکت غذاخوری دومینوز پیتزا مجهز می‌شوند. سیستمی که به مشتریان اجازه می‌دهد تا به صورت زنده روند تحویل غذا را پیگیری کنند.

the-gps-driver-tracker-app
برنامه‌ی GPS ردیاب راننده‌ی دومینوز پیتزا

از آغاز ماه دسامبر که مصادف با شروع رسمی برنامه‌ی تحویل غذای دومینیوز پیتزا با گوزن شمالی می‌باشد، در صورتی که قرار باشد پیتزای مشتری توسط سورتمه تحویل داده شود، آیکون راننده در نقشه‌ی برنامه‌ی GPS ردیاب راننده‌ی این شرکت، به شکل گوزن در خواهد آمد.

اوایل این هفته بود که شرکت غذاخوری دومینوز پیتزا، در کانال یوتیوب خود، ویدیویی را منتشر کرد که تمرین‌های اولیه با یک گوزن شمالی را به منظور تحویل پیتزا نشان می‌داد. این تمرین‌های اولیه در ابتدا تحویل پیتزای ناشیانه‌ای را نوید می‌داد، اما در پایان ویدیو گوزن مسئول تحویل پیتزا به شکل شگفت انگیزی توانست طبیعی عمل کند.

حالا تنها کاری که دومینوز پیتزا لازم است انجام دهد، این است که به افراد مسئول تحویل پیتزای خود نیز یک لباس بابانوئل بپوشاند تا در روزهای منتهی به کریسمس، استقبال فوق‌العاده‌ی مردم ژاپن از پیتزاهایش را شاهد باشد.

ویدیوی منتشر شده از تمرینات اولیه‌ی یک گوزن برای تحویل پیتزا در کانال یوتیوب نمایندگی رسمی دومینوز پیتزا در کشور ژاپن را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید