Dots & Co ؛ بازی پازلی جذاب و اعتیادآور اندرویدی

بازی اندرویدی Dots & Co

پلتفرم اندرویدی گوگل به یکی از قدرتمندترین پلتفرم‌ها برای بازی کردن تبدیل شده است. سیستم عامل اندروید اینک محبوب‌ترین پلتفرم موبایلی جهان است و طبیعی است که توسعه دهندگان نیز هزاران اپلیکیشن را به فروشگاه گوگل پلی فرستاده‌اند. جالب اینجاست که اکثر این اپلیکیشن‌ها بازی هستند و اغلب این بازی‌ها نیز در ژانر پازل قرار می‌گیرند. این صحبت ابتدایی ، پیش زمینه‌ای برای معرفی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های پازلی اندرویدی است که اخیراً محبوبیت بالایی را پیدا کرده است.

Dots & Co نام بازی است که اوایل سال 2016 میلادی معرفی شد و از گیم پلی کاملاً آشنایی برخوردار است. هدف شما در این بازی اتصال نقاط به یکدیگر برای تکمیل مرحله جاری خواهد بود. در هر لول، پازل‌هایی هستند که نیازمند تکمیل بوده و شما باید با اتصال تعداد مشخصی از نقاط با رنگ‌هایی جداگانه، آن مرحله را به پایان برسانید. سیستم امتیاز گیری این بازی به نوعی شبیه به بازی پرندگان خشمگین است تا هر چه قدر بهتر بازی کردید شما می‌توانید ستاره‌های بیشتری را دریافت کنید (حداکثر 3 ستاره). البته که هدف اصلی به پایان رساندن مراحل است اما این مهم است که شما با هر چه زودتر به پایان رساندن آن‌ها امتیاز خوبی را به نام خود ثبت کنید.

بازی اندرویدی Dots & Coهمان‌طور که قبل‌تر نیز گفته شد، این پازل کاملاً پیچیده طراحی شده است و توسعه دهندگان آن به معنای واقعی موفق شده‌اند این بازی را جذاب و هیجان انگیز بسازند. شما موانع مختلفی را در راه خود خواهید داشت و 155 مرحله مختلف برای لذت بردن شما از این بازی در دسترس است. همچنین شایان ذکر است که بازی Dots & Co از 15 مکانیک بصری مختلف برخوردار است تا مطمئن باشید شما می‌توانید این پازل‌ها را در چند مدل مختلف به اتمام رسانده و همچنین از جا‌های دیدنی مختلفی همراه با تصاویر پس زمینه این بازی ملاقات کنید. المان‌های گرافیکی بازی Dots & Co از کیفیت بالایی برخوردارند و بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

در حال حاضر بازی Dots & Co موفق به دریافت 4.3 ستاره در فروشگاه گوگل پلی از سوی بیش از 20 هزار نفر شده است که آمار مناسبی برای یک بازی خواهد بود. علاوه بر آن در این بازی شاهد گزینه‌های خرید نیز هستیم که می‌توانید در صورت درخواست با پول واقعی این آیتم‌ها را خریداری کنید.

دانلود بازی Dots & Co از گوگل پلی