تعداد دانلودهای اپلیکیشن دراپ باکس در پلی استور از 500 میلیون گذشت

اپلیکیشن دراپ باکس

خیلی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی مرز یک میلیون دانلود را گذرانده اند.این یک دستاورد بزرگ برای گوگل تلقی می‌شود. اما در این بین، اپلیکیشنی مانند دراپ باکس تعداد دفعات دانلود خودش را نزدیک به یک میلیارد رسانده است. بنابر این اگر تا چتد وقت دیگر گفته شود که دراپ باکس یک میلیارد بار دانلود شده است، نباید تعجب کرد. این اپلیکیشن همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در حال حاضر بین تعداد دانلودی های 500 میلیون تا یک میلیارد گوگل پلی قرار گرفته است.

اپلیکیشن دراپ باکس

کمپانی دراپ باکس یک ارائه کننده سرویس فضای ابری است که با تولید اپلیکیشن خود به همین نام بر روی پلتفرم‌های مختلف، این امکان را به کاربرانش خواهد داد که بتوانند از هر طریقی به حساب کاربری خود دست پیدا نمایند.
این اپلیکیشن برای پلتفرم اتدروید نیز توسعه یافته است که هم اکنون به صورت کاملاً رایگان و از این لینک می‌توانید آن را از طریق گوگل پلی دانلود نمایید.
رابط کاربری این اپلیکیشن به قدری جذاب است که شما را می‌تواند در نخستین نگاه به استفاده از آن وا دارد. همان هنگام که شما این اپلیکیشن را بر روی تلفن‌های هوشمندتان نصب می کنید، فورا قادر خواهید بود تا فایل هایتان را در اکانت دراپ باکس خود آپلود کنید. علاوه بر آن قادرید با استفاده از این اپلیکیشن فایل‌ هایتان را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید یا این که یک فایل عمومی برای هر نوع کاربری طراحی نمایید.

در زیر می‌توانید برخی از امکانات این اپلیکیشن را مشاهده نمایید:

  • 2000 مگابایت فضای رایگان آپلود
  • آپلود فایل‌های شما به طور مستقیم و آسان
  • اشتراک گذاری فایل‌ها
  • ویرایش اسناد مایکروسافت آفیس از طریق تلفن یا تبلت
  • پشتیبانی گیری از فیلم‌ها و عکس‌های تلفن هوشمند شما(در صورت دلخواه)