نوت 7 با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB مخصوص بازار چین

نوت 7 با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB مخصوص بازار چین

همیشه چیزی بهتر برای ساختن وجود دارد، امروز وب سایت ملی استاندارد چین که معادل FCC است یک نسخه از گلکسی نوت 7 با رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی را در فهرست خود منتشر کرده است.

دو سیم کارته بودن این نسخه تایید شده که احتمالا در این نسخه نیز شاهد یک سینی هیبریدی سیم کارت و کارت حافظه خواهیم بود؛ در حالی که کمتر کسی وجود دارد که بخواهد با وجود چنین حجمی از فضای ذخیرسازی پر سرعت به دنبال کارت حافظه خارجی نیز باشد. به هر حال چنین قابلیتی مفید خواهد بود اگر شما تنها از یک سیم کارت استفاده می‌کنید. در بنچ‌مارک قبلی گلکسی نوت 7 فوق العاده عمل کرد و توانست رکوردی بهتر از گلکسی اس 7 اس 7 اج که دارای رم و پردازنده یکسان هستند، کسب کند؛ اکنون با به‌کار گیری یک رم 6 گیگابایتی احتمالا شاهد عملکرد بهتری از نوت 7 خواهیم بود. البته به جز موارد ذکر شده تغییر خاص دیگری گزارش نشده است. اما آیا پردازنده فعلی Note 7 می‌تواند از تمام فضای 6 گیگابایتی رم استفاده کند؟ به هر حال باید تا انتشار جزییات بیشتر از این نسخه نوت 7 که با کد SM-N9300 شناخته می‌شود، منتظر بمانیم.

Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-Chinaبرخی شایعات نیز عنوان می‌کنند این نسخه برای عرضه جهانی نخواهد بود و ممکن است سامسونگ برای ترغیب کاربران بزرگ‌ترین بازار موبایل دنیا حربه 6 گیگابایت رم را به کار برده باشد تا بتواند در این بازار با رقبای محلی چون وان پلاس، هواوی و شیائومی رقابت کند. این نسخه همانند On5 ،On7 یا سری C تنها برای بازار چین تولید خواهد شد و در هیچ نقطه دیگر جهان به فروش نخواهد رسید. با توجه به صدور گواهینامه نوت 7 با رم 6 گیگابایتی در امروز، احتمالا در چند هفته آینده شاهد حضور آن در بازار چین خواهیم بود و به این ترتیب خواهیم دید که آیا سامسونگ می‌تواند با این ترفند بر رقبای خود چیره شود؟

Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-China (1)