با Phhhoto آشنا شوید؛ یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصاویر متحرک

با Phhhoto آشنا شوید؛ یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصاویر متحرک

Phhhoto یک اپلیکیشن سرگرم کننده برای آی او اس است که با سایر برنامه‌های موجود در زمینه عکس و ویدیو که تنها یک فیلتر بر روی عکس قرار می‌دهند، تفاوت دارد.

اگرچه در این برنامه نیز یک فیلتر و یک کاهش دهنده نویز بر روی محصول نهایی وجود دارد اما خوشبختانه بخش فیلترهای ویژه همینجا به پایان می‌رسد و طبق گفته یکی از پدیدآورندگان این برنامه، این فیلتر تنها به این برنامه اختصاص دارد.

phoootoاما جادوی واقعی در PHHHOTO حین پروسه عکس گرفتن نمایان می‌شود، جاییکه برنامه به جای گرفتن یک عکس، چندین عکس به صورت پشت سر هم می‌گیرد و آن‌ها را به هم متصل می‌کند تا یک تصویر متحرک نظیر  تصاویر گیف ساخته شود. با این حال این تصاویر از فرمت جدید webP استفاده می‌کنند که جزییات بیشتری نسبت به تصاویر گیف ارائه می‌کند اگرچه در نهایت این تصاویر نیز به عنوان گیف بر روی آیفون ذخیره می‌شوند.

PHHHOTO همچنین تمام ویژگی‌های لازم برای یک شبکه اجتماعی امروزی را دارا می‌باشد و داخل آن می‌توانید دوستان جدید پیدا کنید، تصاویر خود را به اشتراک بگذارید و بین هشتگ ها جستجو کنید. همچنین با جستجو در نوار «Wow» داخل این برنامه می‌توانید چندین دقیقه از وقت خود را بین تصاویر مسحور کننده نظیر این تصویر سپری کنید.

همچنین زمانی که به وسیله این برنامه عکس می‌گیرید، عکس شما در بخش Camera Roll نیز ذخیره می‌شود، این تصویر ذخیره شده شبیه به یک تصویر عادی است اما مطمئن باشید که گیف است و می‌توانید آن را با دوستان خود از طریق آی مسیج به اشتراک بگذارید.

در پایان قابل ذکر است که ساخت نسخه اندرویدی این برنامه نیز در دستور کار قرار گرفته اما زمان عرضه آن هنوز مشخص نیست.

دانلود برنامه PHHHOTO

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید