پیام‌های سراسر رمزگذاری شده به مسنجر لاین می‌آید

رمزگذاری سرتاسر به مسنجر لاین می‌آید

از آنجایی که کاربران به دنبال خدماتی هستند که امنیت و حریم خصوصی بهتری را در اختیار آنها بگذارد، تمام پیام رسان‌های محبوب به تدریج در حال اضافه کردن رمزگذاری سرتاسر به قابلیت‌های خود هستند. اپلیکیشن پیام رسان لاین در بسیاری از نقاط جهان محبوب است و در سراسر جهان صدها میلیون نفر از این برنامه استفاده می‌کنند و اکنون این افراد می‌توانند خشنود باشند که برنامه مورد استفاده آن‌ها به قابلیت رمزگذاری سرتاسر مجهز می‌شود.

در این رابطه، لاین بر روی پستی در بلاگ خود تأیید کرد که رمزگذاری سرتاسر به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران این برنامه فعال می‌شود. پیش از این نیز برنامه های رقیب نظیر واتس اپ و وایبر رمزگذاری سرتاسر را به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران خود فعال کرده بودند.

این قابلیت برای تمامی کاربران لاین فعال می‌شود و این بدان معناست که کاربرانی که پیش از این از گفتگوهای مخفی استفاده می‌کردند اکنون می‌توانند بدون ساخت گفتگوهای مخفی با آسودگی خاطر به گفتگوهای 2 نفره خود ادامه دهند. از آنجایی که قابلیت رمزگذاری سرتاسر به صورت پیش فرض بر روی لاین قرار می‌گیرد، این برنامه از این پس دیگر از قابلیت ساخت گفتگوهای مخفی پشتیبانی نمی‌کند.

اگر شما کاربر لاین هستید کافی ست آخرین نسخه این برنامه را برای اندروید یا iOS دانلود کنید تا گفتگوهای خود را به صورت پیش فرض در حالت رمزگذاری سرتاسر قرار دهید.