نگاهی به محتویات جعبه بازی The Witcher 3

توسعه دهندگان بازی The Witcher 3 در اقدامی متواضعانه، پیام تشکری برای خریداران این بازی ارسال کرده اند.

witcher_dev_messageاگر شما هم جزو کسانی هستید که نسخه فیزیکی این بازی را تهیه کرده اند، باید بدانید درون جعبه بازی پیام کوچکی قرار داده شده که از شما به خاطر خرید این بازی قدردانی می کند.

شاید این کار سازندگان در نگاه اول بسیار بزرگ به نظر نرسد ولی در این دوره و زمانه که سایر سازندگان حتی راهنمای بازی را هم از جعبه آن حذف کرده اند، این اقدام CD Projekt Red بسیار قابل ستایش است.

شرکت سازنده قبلا نیز اعلام کرده بود که تمامی ۱۶ DLC این بازی به صورت رایگان برای خریداران ارائه خواهد شد. همچنین درون جعبه بازی علاوه بر پیغام فوق یک نقشه بسیار زیبا از دنیایی که بازی در آن اتفاق می افتد یعنی Northern Realms و همچنین برچسب هایی زیبا به همراه موسیقی متن های بازی و نیز کتابچه ای با عنوان The Witcher Universe Compendium قرار داده شده است.  علاوه بر موارد فوق کدهای Battle Arena این بازی و یک کمیک بوک دیجیتالی با عنوان House of Glass نیز از دیگر محتویات این بسته می باشد.

witcher_paper_map-1152x764در حالی که بسیاری از بازی سازان برای فروش بیشتر محصولاتشان، نسخه هایی با عنوان collectors editions و یا special editions و غیره منتشر می کنند تا با قرار دادن محتویات بیشتر درون جعبه بازی خریداران را به خرید تشویق کنند این اقدام شرکت CD Projekt Red و قرار دادن محتویات مختلف درون نسخه معمولی بازی و حمایت ناشر بازی از این طرز فکر سازندگان جای تحسین فراوان دارد.

منبع: vg247.com