پوشش کامل مراسم رونمایی از محصولات سامسونگ، فردا در دیجی رو

Samsung Event

بالاخره روزی که بسیاری از کاربران منتظر آن بودند فرا رسید و فردا قرار است تا سامسونگ مراسم رونمایی از محصولات جدید خود را برگزار کند. همانطور که احتمالا مطلع هستید و ما نیز بارها خبرهایی در این باره منتشر کرده ایم، گوشی های هوشمند Galaxy Note 5 و نسخه بزرگتری از گوشی S6 edge با نام Galaxy S6 edge plus از مهمترین محصولاتی هستند که فردا از آن ها رونمایی رسمی خواهد شد. بنابر این صرفنظر از این که طرفدار و چشم انتظار کدامیک از این گوشی های هوشمند هستید حتما فردا عصر با دیجی رو همراه باشید تا بتوانید مهمترین اخبار این رویداد و بررسی محصولات مختلفی که معرفی می شوند را با کمترین فاصله زمانی مطالعه نمایید.

مواردی که فردا سعی خواهیم کرد حتما به آن ها بپردازیم عبارتند از: کلیه اخبار مربوط به رویداد، مشخصات کامل محصولاتی که معرفی خواهند شد و نقد و بررسی این محصولات که البته نقد و بررسی محصولات ممکن است با فاصله زمانی نسبتا بیشتری بر روی سایت قرار گیرد. اما به طور خلاصه تمام تلاش ما در دیجی رو این است که با توجه به تعداد زیاد کاربران و هواداران محصولات سامسونگ در ایران، هیچ نکته و خبر مهمی از این رویداد را از قلم نیندازیم.

ساعت اعلام شده برای برگزاری رویداد سامسونگ، راس ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت ایران می باشد. بنابر این ما نیز از این ساعت به بعد با اخبار مربوط به این رویداد در خدمت شما خواهیم بود.