کارت حافظه 250 گیگابایتی SanDisk با سرعت سرسام آور 100Mbps

کارت حافظه 250 گیگابایتی SanDisk با سرعت سرسام آور 100Mbps

اگر شما هم مدام در حال گرفتن ویدیوهای 4K هستید حتماً به جدیدترین کارت حافظه شرکت سندیسک که می‌تواند تا 14 ساعت ویدیو را نگه داشته و همچنین آن را با سرعت فوق‌العاده منتقل کند نیاز خواهید داشت.

کارت حافظه SanDisk Extreme با حجم 256 گیگابایت و از نوع microSD است که با این ظرفیت شگفت انگیز می‌تواند تا 14 ساعت ویدیو 4K را در خود ذخیره سازد. در کنار این حجم بالا، کارت حافظه جدید شرکت سندیسک می‌تواند با سرعت دیوانه‌وار 100Mbps اطلاعات خود را به حافظه دیگر منتقل سازد. سرعت نوشتن در این کارت نیز برابر با 90Mbps است.

اگر شما هم یک پهباد با قابلیت فیلم‌برداری 4K – مانند DJI Phantom 3 یا 4 – هستید، احتمالاً هنگامی که با بالاترین رزولوشن فیلم‌برداری می‌کنید کارت حافظه آن بسیار سریع‌تر از باتری پهباد به پایان می‌رسد و این واقعاً می‌تواند برای فیلم برداری‌های طولانی مدت بسیار خسته کننده باشد.

Extreme_microSDXC_U3_256GB_HR

در کنار این کارت حافظه، شرکت سندیسک کارت دیگری با سرعت خواندن اطلاعات پایین‌تر و از خانواده Ultra معرفی کرده که می‌تواند تا 24 ساعت ویدیو فول HD را در خود نگه دارد.
فروش مدل Ultra از مرداد ماه و با قیمت 150 دلار و مدل Extreme با برچسب قیمتی 200 دلاری در سه ماهه چهارم 2016 برای فروش در دسترس قرار خواهند گرفت. SanDisk ادعا می‌کند که هر دو مدل ذکر شده ضد آب، ضد حرارت، ضد شوک، ضدضربه و مقاوم در برابر اشعه ایکس هستند.