اپلیکیشن تغییر چهره Face Swap Live به اندروید آمد

برنامه تغییر چهره Face Swap Live بالاخره برای اندروید منتشر شد

پس از اسنپ‌چت که ویژگی لنزها با قابلیت “آرایش زنده” (ویژگی که در آن به صورت زنده و همزمان تصویر گرفته شده به وسیله دوربین آرایش می‌شود) را به وجود آورد، برنامه‌های دیگری نیز با این ویژگی منتشر شدند که یکی از پرکاربردترین آنها اپلیکیشن MSQRD متعلق به شرکت فیسبوک است. این نرم‌افزارها با قرار دادن شکلک‌ها و نماهای مختلف بر روی تصویر دوربین به صورت زنده توانسته‌اند نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند.

Face-Swap-Live (2)

یکی از برنامه‌های بسیار محبوب که توانست به صورت انفجاری رشد قابل توجهی کند، نرم‌افزار Face Swap Live است که تنها در اپ استور اپل و برای سیستم عامل iOS قابل دسترس بود. این نرم افزار ویژگی‌های بسیار جالبی را ارائه می‌کند، مانند قرار دادن چهره یک فرد بر روی فرد دیگر آن هم به صورت زنده و یا قرار دادن آن بر روی صورت افراد سرشناس. قابل ذکر است که این نرم‌افزار محدودیتی در زمینه وارد کردن تصویر ندارد و شما می‌توانید از تصاویر موجود در حافظه گوشی یا اینترنت نیز برای این کار استفاده کنید. این برنامه می‌تواند چهره دو فرد حاضر در کادر دوربین را با یک‌دیگر عوض کند که به خوبی نیز از پس این کار بر می‌آید.

Face-Swap-Live (1)

اما پس از مدت‌ها انتظار بالاخره Face Swap Live پایش را به ساحل اندروید نیز گذاشت گرچه که مقداری دیر به نظر می‌رسد زیرا در گوگل پلی برنامه‌های مشابه زیادی قرار گرفته‌اند. همچنین MSQRD فیسبوک و اسنپ‌چت نیز خیلی پیش این قابلیت‌‌ها را در نسخه اندرویدی خود به صورت کاملا رایگان ارائه کرده‌اند و این در حالی است که برای استفاده از Face Swap Live باید 0.9 دلار بپردازید.

دانلود Face Swap Live (قیمت 0.9 دلار): Android | iOS