فیسبوک مسنجر هم اکنون از چند حساب کاربری پشتیبانی می‌کند

بروزرسانی فیسبوک مسنجر

فیسبوک همواره نشان داده که میل به پیشرفت دارد و قصد دارد تا به واسطه مسنجر اختصاصی خودش، کاربران بیشتری را جذب خودش کند. در روز گذشته شاهد یک بروزرسانی بسیار مفید برای این اپلیکیشن بودیم که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

چند روز قبل شایعاتی مبنی بر اضافه شدن پشتیبانی از ارسال اس ام اس و قابلیت چند کاربره به نسخه اندرویدی مسنجر اختصاصی فیسبوک شنیده می‌شد که در روز گذشته شاهد عرضه نسخه جدید این مسنجر با اضافه شدن چنین قابلیتی بودیم. به واسطه این بروزرسانی کاربران فیسبوک مسنجر قادر خواهند بود تا این اپلیکیشن را بین چند نفر تقسیم کنند تا هرکدام به صورت جداگانه‌ای از آن استفاده نمایند.

FacebookMessengerAccountsTNW

تنظیمات جدید حساب کاربری که در پنل Settings این اپلیکیشن پدیدار شده، این اختیار را به شما خواهد داد تا بر روی حساب کاربری خودتان ضربه زده و با وارد کردن رمزعبور مربوطه، به آن دسترسی داشته باشید. در انتها نیز اگر خواستید می‌توانید از حساب کاربری خود خارج شده و دوباره زمان دیگری به همین روال وارد آن شوید. توجه  داشته باشید که اگر حساب کاربریتان را مجهز به رمزعبور کرده باشید، پیام‌های جدید تنها درون اپلیکیشن قادر به نمایش خواهند بود.

در انتها نیز باید خدمتتان عرض کنیم که چنین ویژگی مختص نسخه اندرویدی این مسنجر بوده و در حال حاضر هیچ صحبتی مبنی بر اضافه کردن آن به نسخه‌های آی او اس و تحت وب شنیده نشده است.

هم اکنون می‌توانید نسخه جدید اندرویدی فیسبوک مسنجر را از طریق این لینک دریافت نمایید.