فیسبوک قابلیت‌های لمس سه بعدی اپلیکیشن خودش را گسترش داد

لمس سه بعدی فیسبوک

اپلیکیشن iOS فیسبوک قابلیت‌های لمس سه بعدی خودش برای استفاده در پرچمداران آیفون را به همراه تایم لاین و نیوز فید خود بروزرسانی کرد. هرچند که بروزرسانی جدید این اپلیکیشن که شامل قابلیت‌های جدید لمس سه بعدی نیز می‌باشد برای قشر کوچکی از مصرف کنندگان میباشد، اما  این کمپانی قول داده است که به زودی این بروزرسانی را در اختیار تمامی کاربرانش قرار خواهد داد تا بتوانند راحت تر از گذشته از این اپلیکیشن استفاده نمایند.

فیسبوک در این باره عنوان کرده:

“ما هیجان زده هستیم که قابلیت‌های لمس سه بعدی جدیدی را در اختیار کاربران iOS خود قرار دادیم تا مردم بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری از شبکه اجتماعی مورد علاقه خود استفاده نمایند. در این نسخه ما دست به کار‌های تازه ای مانند پیش نمایش صفحات به صورت پاپ آپ با استفاده از لمس سه بعدی زدیم که تا بدین لحظه چنین کاری را انجام نداده بودیم. درواقع با این ویژگی دیگر لازم نیست کاربران صفحه جدیدی را بدون اطلاع باز کنند. می‌توانند با کمی فشار بر روی آن صفحه، پیش نمایشی از آن را مشاهده کرده تا در صورت اختیاری به آن منتقل شوند”

این قابلیت پاپ آپ که اپل برای نخستین بار در تماشای لینک‌ها با آیفون 6اس و 6اس پلاس از آن استفاده کرد، اینک کاربران فیسبوکی این دو مدل آیفون را نیز قادر خواهد ساخت تا تمامی لینک‌ها، پروفایل‌ها، صفحات، گروه ها، اتفاقات، تصاویر، تصاویر پروفایل و همچنین تصاویر کاور فیسبوک را با استفاده از تکنولوژی لمس سه بعدی و به صورت پاپ آپ مشاهده نمایند.