با اپلیکیشن Facebook Moments، ویدیوها را نیز می توانید به اشتراک بگذارید

نسخه جدید Facebook Moments

Facebook Moments اپلیکیشنی مخصوص علاقه مندان به ساخت آلبوم‌های دیجیتالی تصاویر است که می‌تواند برای هر فردی استفاده از آن جذاب باشد. علاوه بر آن شما می‌توانید در تصاویر گروهی به همراه دوستانتان نیز از آن استفاده کنید. به عنوان مثال فرض کنید که به یک مسافرت گروهی رفته‌اید. به کمک Facebook Moments می‌توانید به آسانی تصاویر گرفته شده از تلفن‌های هوشمند مختلف را بین یکدیگر به اشتراک بگذارید. جالب اینجاست که تمامی این عکس‌ها با اطلاعاتی نظیر تاریخ ثبت و افراد درون آن تصویر گروه بندی می‌شوند که می‌تواند به عکس‌های شما نظم خاصی را بخشد. این اپلیکیشن که به خوبی با دوربین تلفن شما همگام شده و همچنین به خوبی صورت‌ها و مکان‌ها را می‌شناسد، تصاویر شما را در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌دهد که کمتر اپلیکیشنی چنین قدرتی را خواهد داشت.

در تازه ترین بروزرسانی، فیسبوک قابلیت جالبی را به این اپلیکیشن افزوده است که می‌تواند به هرچه جذابیت بیشتر آن کمک کند. فیسبوک این بروزرسانی را به خاطر جشن گذر از 400 میلیون تصویر به اشتراک گذاشته در سطح این برنامه عرضه کرده است که به واسطه آن کاربران قادر خواهند بود تا علاوه بر عکس‌ها، ویدیو‌هایشان را نیز با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

نسخه جدید Facebook Moments

استفاده از این اپلیکیشن بین عموم کاربران فیسبوک در حال افزایش است و این پیشرفت به قدری بوده که تنها در ماه گذشته ما شاهد به اشتراک گذاری بیش از 100 میلیون تصویر بوده‌ایم. این بروزرسانی هم اکنون بر روی دو نسخه اندروید و آی او اس Facebook Moments عرضه گردیده است که می‌توانید از طریق لینک‌های زیر آنها را دریافت کنید.

دانلود نسخه اندروید Facebook Moments از گوگل پلی

دانلود نسخه آی او اس Facebook Moments از اپ استور