بازی محبوب Fallout Shelter آخر همین هفته برای کامپیوتر عرضه می‌شود

بازی محبوب Fallout Shelter

فال‌اوت شلتر (Fallout Shelter) یک بازی ویدیویی رایگان مبتنی بر تلفن هوشمند است که توسط شرکت بتسدا برای آی‌اواس و اندروید منتشر شد. بازیکن این بازی از یک پناهگاه زیر زمینی نگهداری می‌کند. به مرور زمان جمعیت این پناهگاه افزایش پیدا می‌کند و بازیکن برای تولید منابع بیشتر (آب، برق، و غذا) و خوشحال نگه داشتن ساکنان پناهگاه اتاق‌های بیشتری می‌سازد.

اگر از عاشقان این بازی جذاب باشید، قطعاً خبر عرضه نسخه کامپیوتر فال‌اوت شلتر می‌تواند برای شما از جذابیت خاصی برخوردار باشد. این بدان معناست به جای آن که تمامی فرآیند‌های ساخت زره، جمع آوری منابع و حفظ ساکنین پناهگاهتان را بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود انجام دهید، می‌توانید از طریق صفحه کلید و ماوس همراه با موتور بازی مشابه با موتور بازی Fallout 4 تجربه کنید.

در حال حاضر زمان دقیقی برای عرضه این بازی جذاب مشخص نشده است اما حساب کاربری توییتر فال‌اوت اعلام کرده است که همراه با عرضه نسخه‌ی کامپیوتر این بازی، به‌روزرسانی نسخه 1.6 نیز با فاصله زمانی پنج روزه عرضه برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه خواهد شد. احتمال دارد که این رونمایی در روزهای پایانی هفته جاری رخ دهد.

بازی محبوب Fallout Shelter

هنوز مشخص نشده که آیا ویژگی‌های جدیدی به نسخه‌ی کامپیوتری فال‌اوت شلتر اضافه خواهد شد، بهبودهایی در گیم پلی این بازی رخ خواهد داد؛ اما بتسدا این را خاطر نشان کرده است که در نسخه‌ی 1.6 این بازی مکان‌های جدید و همچنین دشمنان جدید به طبع همراه کاراکتر‌های جدید در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

از زمان انتشار بازی فال‌اوت 4 در نمایشگاه E3 سال گذشته، بازی فال‌اوت شلتر به یک موفقیت بزرگ برای کمپانی بتسدا تبدیل شده است و تقریباً هر گیمری را شگفت زده کرده است. در واقع فال‌اوت شلتر را می‌توان نسخه‌ی سبک شده‌ی بازی فال‌اوت 4 دانست که موجب شده تا استودیو بازی سازی بتسدا، ورود موفقیت آمیزی را در عرضه بازی‌های موبایلی تجربه کند. بدون شک نسخه‌ی کامپیوتری این بازی می‌تواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد و به خصوص با عرضه DLC برای آن، ما شاهد رشد چشمگیر بازیکنان فال‌اوت شلتر خواهیم بود.