مردم بیشتر به کدام قابلیت های جدید آیفون ۶ اس توجه میکنند؟

مردم بیشتر به کدام قابلیت های جدید آیفون 6 اس توجه میکنند؟
مردم بیشتر به کدام قابلیت های جدید آیفون ۶ اس توجه میکنند؟

آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس از اوایل هفته، یعنی ۲۵ سپتامبر به بازار عرضه شدند. این تلفن ها که نهمین نسل از تلفن های کمپانی اپل هستند، از نظر ظاهری درست شبیه برادران بزرگترشان، یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس طراحی شده اند، ولی از درون با دگرگونی های بسیاری همراه بوده و قابلیت های جدید بسیاری را در خود جای داده اند.

پس از معرفی شدن این تلفن ها، وبسایت فون آرنا نظر سنجی ای را ترتیب داد تا نظر کاربران را در مورد قابلیت های جدید این آیفون ها بداند.

همانطور که مشاهده میشود، لمس سه بعدی، بالاترین میزان را در این نظرسنجی به خود اختصاص داده، ۳۸٫۰۶ درصد از آرای بدست آمده مربوط به این قابلیت است و این میزان را ۱۱۰۰ نفر از کاربران تشکیل میدهند. مانند Force Touch که قبلا بر روی ساعت هوشمند اپل و جدیدترین مدل مک بوک ها دیدیم، لمس سه بعدی هم بر روی آیفون از این پس توانایی تشخیص میزان فشار بر روی صفحه نمایش را خواهد داشت. بنابراین میزان فشار در یک برنامه، واکنش های مختلفی را در بر خواهد داشت.

پس از این قابلیت جدید، دوربین جدید ۱۲ مگاپیکسلی با دارا بودن تصویر برداری ۴K در رتبه دوم قرار میگیرد. ۷۵۱ نفر از شرکت کنندگان در این نظرسنجی که تشکیل دهنده ۲۵٫۹۹ درصد آراست دوربین را برگزیده اند. میدانیم که آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس اولین تلفن های اپلی هستند که کیفیت ۴K را پشتیبانی میکنند. به دنبایل این دو نیز، ۲ گیگابایت رم و پردازنده A9 مورد توجه ترین قابلیت های آیفون های ۲۰۱۵ بوده اند.

نظر سنجی در مورد آیفون 6 اس

شما میتوانید نظر خودتان را با ما در مورد این امکانات جدید در میان بگذارید.