اولین نمونه‌های تصاویر ثبت شده با آیفون 7 پلاس را ببینید

آیفون‌های جدید 7 و 7 پلاس با دوربین‌های پیشرفت کرده از هر نظر همراه شده‌اند و در واقع اپل علت حذف جک 3.5 میلی متری را این‌گونه عنوان کرد که می‌خواسته با این حرکت فضای مورد نیاز برای قرار دادن یک دوربین بزرگ‌تر به همراه دیگر اجزای آن را فراهم آورد.

و البته حذف جک 3.5 میلی متری هدفون اپل را در راستای این حرکت کمک کرده است. آیفون 7 حالا دارای تثبیت‌کننده‌ی اپیتیکال تصویر شده است، قابلیتی که نیاز به فضای بیشتر دارد. آیفون 7 پلاس هم دارای دو سنسور دوربین می‌باشد، یک سنسور استاندارد زاویه عریض و سنسور دیگری که تله فوتو می‌باشد. سنسور استاندارد زاویه عریض هنگام زوم اپتیکال دو برابر به کمک کاربر خواهد آمد. زوم اپتیکال بدان معناست که بزرگ‌نمایی تصویر از کیفیت آن نمی‌کاهد. زوم دیجیتالی هم در آیفون‌های جدید بهبود یافته و حالا می‌توان تا 10 برابر بزرگ‌نمایی کرد. البته هر چه زوم دیجیتالی بیشتری استفاده شود، کیفیت عکس هم به تبع آن کاهش خواهد یافت.

همه‌ی این نکات تئوری را با هم مرور کردیم، اما سؤال واقعی این است که آیفون‌های جدید در دستان یک کاربر معمولی، چگونه خواهند توانست نیازهای وی را برطرف کنند؟ آیا تجربه‌ی واقعی با دوربین‌های آیفون 7 به خوبی آنچه که روی کاغذ می‌خوانیم، خواهد بود؟ برای رسیدن به پاسخ این سؤالات، اپل آیفون 7 پلاس جدید خود را به یک عکاس ورزشی به نام David E. Klutho داده است. این عکاس در یکی از اولین بازی‌های فصل جدید NFL، میان دو تیم تنسی تایتانز و مینسوتا وایکینگز حضور پیدا کرده است و با آیفون 7 پلاس لحظات هیجان‌انگیز این دیدار فوتبال امریکایی را شکار کرده است. در اسلاید شوی پایین می‌توانید اولین نمونه‌های تصاویر ثبت شده با آیفون 7 پلاس را مشاهده کنید. آیا کیفیت عکس‌های ثبت شده با این گوشی هوشمند شما را به خود جذب کرده است؟ نظرات خود را با دیجی رو در میان بگذارید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید