اولین تصاویر واقعی گلکسی نوت 8 منتشر شد

مشخصات گلکسی نوت 8 سامسونگ

در چند وقت اخیر خبرها و شایعات زیادی در مورد فبلت جدید سامسونگ با نام گلکسی نوت 8 و مشخصات سخت افزاری آن منتشر شده و الان وقت آن رسیده تا کم کم شاهد انتشار تصاویری واقعی از این محصول باشیم. بله امروز بالاخره اولین تصاویر گلکسی نوت 8 به بیرون درز کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

با اینکه این تصاویر چیز چندان زیادی به دانسته‌های قبلی ما در مورد گلکسی نوت 8 اضافه نمی‌کند با این حال مشاهده آن‌ها خالی از لطف نیست و برخی جزئیات جالب در آن‌ها به چشم می‌خورد. یکی از نکات جالب توجه، استفاده از صفحه نمایش همیشه روشن است که پیش از این در گلکسی اس 8 نیز شاهد این تکنولوژی بودیم. دکمه هوم نیز به صورت لمسی بر روی صفحه نمایش تعبیه شده و می‌توان انتظار داشت که در برابر فشار حساس باشد.

گلکسی نوت 8

قلم اس پن نیز در این تصاویر به چشم می‌خورد که البته به نظر نمی‌رسد تغییر چندانی نسبت به قلم گلکسی نوت 7 داشته باشد. نکته جالب در مورد اس پن گلکسی نوت 8 این که، گفته شده این قلم حتی در زیر آب نیز می‌تواند کارایی خود را حفظ کند.

گلکسی نوت 8 در تاریخ 23 اوت (1 شهریور) به صورت رسمی معرفی خواهد شد که البته به احتمال زیاد تا آن زمان شاهد انتشار تصاویر باکیفیت‌تری از آن نیز خواهیم بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید