گلکسی ایکس تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد؛ دستگاه‌های انعطاف‌ پذیر سامسونگ

به نظر می‌رسد کمپانی‌های تولیدکننده دستگاه‌های هوشمند به دنبال به کارگیری فناوری‌های جدیدی برای جذب کاربران هستند. همانطور که می‌دانید کمپانی سامسونگ قصد دارد تا گوشی و تبلت‌های انعطاف پذیری را تا سال 2018 تولید نماید. این سری از محصولات کمپانی کره‌ای، گلکسی ایکس نام دارند.

امروز دستگاهی با شماره مدل SM-G888N0 تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد. تاکنون هیچ گوشی یا تبلت سامسونگی با چنین شماره مدلی وجود نداشته است. از این رو به احتمال زیاد این شماره مدل متعلق به یکی از دستگاه‌های سری گلکسی ایکس سامسونگ می‌باشد.

تاییدیه بلوتوث گلکسی ایکس

در ماه‌های گذشته این دستگاه با همین شماره مدل تاییدیه وای فای را نیز دریافت کرده بود. در آن زمان، این دستگاه به نسخه 6.0.1 سیستم عامل اندروید مجهز بود. متاسفانه برعکس نتایج بنچمارک‌ها، در تاییدیه‌های بلوتوث و وای فای هیچ اطلاعاتی از گوشی به بیرون درز نمی‌کند و تا زمان معرفی یا حداقل تست دستگاه در یک بنچمارک همه چیز در مورد آن مخفی باقی خواهد ماند.

بر اساس آخرین شایعات، سامسونگ از گوشی‌ و تبلت‌های سری ایکس خود در سه ماهه پایانی سال 2017 یا ابتدای سال 2018 رونمایی خواهد کرد. البته در این عرصه سامسونگ تنها کمپانی‌ای نیست که فعالیتش را آغاز کرده. لنوو هفته گذشته برای تبلت انعطاف پذیر خود نام لنوو فولیو را انتخاب کرد و احتمالا 1 تا 2 سال دیگر شاهد عرضه آن در بازار جهانی خواهیم بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید