وایبر به دلیل تعلیق قانون مهاجرتی ترامپ تماس‌های رایگان به تلفن ثابت و همراه را لغو کرد!

وایبر به دلیل تعلیق قانون مهاجرتی ترامپ تماس‌های رایگان به تلفن ثابت و همراه را لغو کرد!

بعد از اعلام شدن قانون مهاجرتی ترامپ و ممنوعیت ورود شهروندان 7 کشور جهان از جمله ایران به آمریکا، صدای اعتراض‌ کمپانی‌های بزرگ تکنولوژی مانند گوگل، مایکروسافت، اپل، اوبر و … به دولت جدید آمریکا بلند شد. کمپانی وایبر هم برای نشان دادن مخالفت خود با این اقدام دولت ترامپ تصمیم گرفت به کاربرانش اجازه تماس‌ رایگان از آمریکا به تلفن‌های ثابت و همراه به این 7 کشور را بدهد.

دیروز در ایالت واشنگتن دی سی، قاضی فدرال در شهر سیاتل این قانون را معلق کرد و باعث شد مورد تشویق بسیاری از افراد قرار بگیرد و جای تعجبی ندارد که بگوییم این اقدام با خشم و غضب ترامپ روبرو شد. از دیروز و بعد از تعلیق قانون مهاجرتی شهروندان 7 کشور با داشتن ویزای معتبر می‌توانند وارد خاک آمریکا از این ایالت شوند. عصر امروز به دلیل تعلیق این قانون مهاجرتی وایبر در پیغامی به کاربرانش اعلام کرد که این سرویس‌دهی را لغو کرده است.تعلیق قانون مهاجرتی

به نظر می‌رسد قانون مهاجرتی ترامپ دوامی نخواهد داشت! ما هم امیدوار هستیم که به زودی این قانون برطرف شود تا شهروندانمان بتوانند به این کشور رفت و آمد داشته باشند و افرادی که در این ماجرا ضربه دیده‌اند و هنوز پشت درهای بسته هستند به خانه‌هایشان باز گردند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید