فوتبال منیجر 2017 برای گوشی‌های هوشمند اندروید و آی او اس منتشر شد

فوتبال منیجر 2017 برای گوشی‌های هوشمند اندروید و آی او اس منتشر شد

سگا هفته گذشته عنوان Football Manager Touch 2017 را برای پلتفرم‌های اندروید و آی او اس منتشر اما این نسخه از بازی تنها برای دیوایس های تبلت در نظر گرفته شده بود. با این حال این کمپانی در همان زمان تأیید کرد که نسخه موبایلی این بازی نیز در حال توسعه است و به زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

خوشبختانه مراحل توسعه نسخه موبایل این بازی چندان طولانی نبوده و اگر صاحب گوشی هوشمند اندروید یا آی او اس هستید از هم اکنون می‌توانید جدیدترین نسخه از بازی فوتبال منیجر را بر روی دیوایس خود نصب کنید.

با این حال نکته مهم درباره فوتبال منیجر 2017 این است که سگا این بازی را به صورت رایگان عرضه نمی‌کند، نسخه تبلت این بازی که هفته گذشته منتشر شد قیمتی معادل 19.99 دلار دارد و قیمت نسخه موبایلی آن نیز معادل 9.99 دلار خواهد بود و از هم اکنون بر روی اپ استور و گوگل پلی قابل دانلود می‌باشد.

football-manager-mobile-2017-for-androidنسخه جدید فوتبال منیجر برای گوشی‌های هوشمند نسبت به سری‌های قبلی شاهد چندین پیشرفت قابل توجه بوده است که مهمترین آن پیشرفت‌های زیاد در رابطه کاربری است که منجر به ویژگی‌های بصری بهتر و حرکت راحت‌تر در جریان بازی می‌شود.

بهبود استعدادیابی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نسخه است که به کاربران اجازه می‌دهد با استعداد یاب های شخصی خود به جستجو و جذب بازیکن بپردازند. همچنین گزینه‌های بیشتری در مورد نقل و انتقال بازیکنان در بازی در نظر گرفته شده است، به عنوان مثال اکنون می‌توانید بازیکن را به همراه بند بازخرید در آینده به تیم دیگری قرض دهید.

کاربران همچنین در این نسخه از کنترل بهترین بر روی تیم خود برخوردارند، چراکه در این نسخه می‌توانند بازیکنان خود را در صورت عدم رعایت نظم یا انجام کارهای اشتباه در بازی‌ها یا تمرینات جریمه کنند.

football-manager-mobile-2017-for-android2در پایان قابل ذکر است که فوتبال منیجر 2017، شامل تمام لیگ‌های بزرگ اروپایی از 15 کشور در سراسر جهان می‌باشد و همچنین در این نسخه دو لیگ جدید لهستان و ترکیه نیز به بازی اضافه شده است.


گوگل پلی

اپ استور

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید