گلکسی نوت 7 بهترین صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد

گلکسی نوت 7 بهترین صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد

گوشی‌های هوشمند سامسونگ همواره از صفحه نمایش فوق العاده ای برخوردار بوده‌اند، از همین رو سایر کمپانی‌های سازنده نیز تولید صفحه نمایش گوشی‌های خود را به سامسونگ سپرده‌اند. سامسونگ نیز همواره در تلاش است کیفیت ساخت خود را با عرضه گوشی‌های جدید ارتقا دهد و اکنون به نظر می‌رسد در مدل تازه معرفی شده گلکسی نوت 7 به این هدف دست یافته است.

پیش از این در نقد و بررسی‌های گلکسی نوت 7 از کیفیت صفحه نمایش به عنوان یکی از نقاط قوت این گوشی یاد شده بود و اکنون طبق نتایج دکتر Soneira از DisplayMate که از طریق آزمایش و تجزیه و تحلیل‌های علمی به دست آمده، گلکسی نوت 7 تا به امروز بهترین صفحه نمایش را در بین تمامی گوشی‌های هوشمند در اختیار دارد.

طبق گفته دکتر Soneira: «تمام آزمایشات و اندازه گیری‌ها نشان می‌دهد صفحه نمایش گلکسی نوت 7 نسبت به گلکسی نوت 5 و گلکسی S7 پیشرفت داشته است.» این آزمایشات همچنین نشان می‌دهد صفحه نمایش گلکسی نوت 7 دارای طیف رنگ گسترده‌ای است، این یعنی می‌تواند طیف رنگ گسترده‌ای تولید کند که به کاربران اجازه می‌دهد جزییات و عمق بیشتری را در رنگ‌ها مشاهده کنند.

البته با وجود اینکه کیفیت صفحه نمایش سامسونگ از نظر علمی فوق العاده ست اما لذت بردن از صفحه نمایش گوشی امری شخصی و سلیقه‌ای است و کسانی هستند که به صفحه نمایش گوشی‌های سامسونگ انتقاد می‌کنند و معتقدند کیفیت تصاویر در صفحه نمایش سامسونگ غیر واقعی است.