مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت 7 را به صورت پخش مستقیم ببینید

مراسم رونمایی ساسونگ گلکسی نوت 7 را به صورت پخش مستقیم ببینید

خانم‌ها، آقایان و پوکمون‌ها، سرانجام انتظارات به پایان رسید! همه ما در ابهام بودیم که سامسونگ چه چیزی را تحت نام 7 می‌خواهد در مراسم آنباکسینگ خود معرفی کند، زیرا مدتی از معرف پرچم‌دارهای سری گلکسی اس سامسونگ می‌گذرد و به نظر نمی‌رسید که این رویداد برای معرفی یک سری جدید از این خانواده همانند اکتیو یا مینی باشد.

با توجه به این دعوت‌نامه، حالا ما می‌دانیم آنچه که انتظارش را می‌کشیم، جدیدترین عضو از خانواده محبوب فبلت های سامسونگ یعنی سری نوت است که با یک جهش در نام، Galaxy Note 7 صدا زده خواهد شد. به نظر می‌رسد سامسونگ با حذف نام 6 و جایگزینی آن با عدد 7 قصد دارد نسل گلکسی نوت 7 خود را همپا با پرچم‌داران سری اس خود نشان دهد و یا شاید قصد دارد آن را به عنوان رقیبی جدی و قدرتمند برای آیفون 7 معرفی کند.

Capture-1در هر صورت، رویداد بزرگ نوت 7 برای تمامی دنیا استریم زنده خواهد شد. این مراسم در نیویورک آمریکا به تاریخ 12 مرداد (2 اوت) و در ساعت 11 صبح به‌وقت نیویورک برگزار خواهد شد در حالی که در ساعت 12:00 در شهر ریو دی جانیرو برزیل و 4 بعدازظهر نیز در لندن نیز مجدداً شاهد مراسم رونمایی آن خواهیم بود. شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر این مراسم‌ها را به صورت زنده ببینید.

مشاهده پخش زنده مراسم رونمایی از گلکسی نوت 7 در وب‌سایت سامسونگ یا Samsung Newsroom