اطلاعاتی جدید در مورد قیمت و تاریخ عرضه +Galaxy S6 edge

Samsung Galaxy S6 edge

برای اولین بار از زمان آغاز به کار خط تولید گوشی های هوشمند Galaxy Note، سامسونگ معرفی نسخه بعدی از این سری را دیرتر از زمان معمول انجام خواهد داد. انتظار می رود گوشی هوشمند Galaxy Note 5 در تاریخ 13 اوت (22 مرداد) و در طی رویداد Galaxy Unpacked 2015 رونمایی شود. اما این گوشی هوشمند تنها محصولی نیست که سامسونگ در رویداد مذکور اقدام به معرفی آن خواهد نمود، بلکه در کنار آن از مدل بزرگتری از گوشی هوشمند پرچمدار خود یعنی Galaxy S6 edge نیز رونمایی خواهد کرد. این گوشی هوشمند جدید از لحاظ سخت افزار تقریبا مشابه Galaxy Note 5 خواهد بود منتها با این تفاوت که قلم استایلوس از آن حذف شده و لبه های صفحه نمایش آن نیز همانند Galaxy S6 edge خمیده خواهد بود. همچنین این گوشی هوشمند فعلا با نام +Galaxy S6 edge شناخته می شود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد گوشی هوشمند +Galaxy S6 edge منتشر شده و تقریبا بیشتر ویژگی های آن شناخته شده است، اما پیش از این، در مورد قیمت آن هیچ خبری اعلام نشده بود. همچنین شایعاتی پخش شده است که گوشی هوشمند Galaxy Note 5 در ابتدا به صورت محدود عرضه خواهد شد و به عنوان مثال در اروپا قبل از ارائه این گوشی هوشمند، گوشی +Galaxy S6 edge روانه بازار خواهد شد.

Galaxy S6 edgeاخیرا اطلاعات جدیدی در رابطه با قیمت گوشی هوشمند +Galaxy S6 edge منتشر شده که باعث می شود شایعات پیشین به واقعیت نزدیک تر به نظر برسند، زیرا در اطلاعات جدید، قیمت این گوشی هوشمند به واحد پول اروپا و برابر 799.99 یورو برای نسخه پایه 32 گیگابایتی اعلام شده است. اگر به نظرتان این قیمت گران می آید، باید یادآوری کنیم که مدل اصلی این گوشی یعنی Galaxy S6 edge در ابتدای عرضه خود، 700 یورو قیمت داشت و گوشی جدید هم با توجه به پیشرفت هایی از قبیل اندازه بزرگتر صفحه نمایش، که داشته است قاعدتا باید قیمتی بالاتر از 700 یورو داشته باشد. به علاوه، در اطلاعاتی که اخیرا منتشر گردیده، تاریخ عرضه گوشی هوشمند +Galaxy S6 edge، روز 21 ماه اوت (30 مرداد) اعلام شده است.

phonearena