نسخه ویژه المیپک سامسونگ گلکسی اس7 اج در 17 تیر معرفی ‌می‌شود

نسخه ویژه المیپک سامسونگ گلکسی اس7 اج در 17 تیر معرفی ‌می‌شود

چند روزی است که عکسی مربوط به نسخه المپیکی سامسونگ گلکسی اس7 اج در فضای وب منتشر شده است. همانطور که از اسم آن نیز مشخص است این نسخه از Galaxy S7 Edge با طراحی ویژه رویداد ورزشی المپیک 2016 ریو طراحی شده است. برای کسانی که مشتاق خرید این گوشی با چنین طرحی هستند باید بگوییم که این طرح واقعی بوده و به‌زودی برای فروش آماده خواهد شد.

نسخه ویژه المیپک سامسونگ گلکسی اس7 اج در 17 تیر معرفی ‌می‌شود

بگذارید شما را با مشخص کردن زمان معرفی بیشتر خوشحال کنیم؛ نسخه ویژه این گوشی در تاریخ 17 تیر (7 ژوئیه) رونمایی خواهد شد، البته هنوز از قیمت تقریبی آن اطلاعی در دسترس نیست و همچنین بازار فروش آن نامشخص و معلوم نیست که آیا می‌توان آن را در کشورهایی مانند آمریکا یا کشورهایی آسیایی آن را تهیه کرد یا اینکه تنها برای منطقه خاصی عرضه می‌شود. به هر حال برای مشخص شدن قیمت و منطقه فروش باید تا تاریخ معرفی آن منتظر بمانیم.

این مدل ویژه از نظر سخت افزاری تفاوتی با نسخه اصلی ندارد و بنابراین نباید انتظار تغییر خاصی در این قسمت داشت، اما ممکن است از نظر محتوایی و نمایش بازی‌های المپیک دارای قابلیت‌های نرم‌افزاری اختصاصی باشد. اگرچه اینها تنها حدس گمانی بیش نیست و ممکن است در آینده شاهد موارد جالبی باشیم.

به هر صورت نظر شما در مورد این نسخه اختصاصی گلکسی اس 7 اج المپیک چیست؟ آیا تمایلی برای خرید آن دارید؟