تصاویر گلکسی S7 از تغییرات بسیار جزئی در بدنه خبر می دهند

گلکسی S7

در انتهای هفته قبل مرد افسانه‌ای رندر های لو رفته – Evan Blass – که دوست دارد با لغت evleaks او را بشناسیم، رندر های جدیدی را از دو تلفن گلکسی S7 و S7 Edge منتشر کرد؛ رندر هایی که به نظر واقعی و دقیق می‌آمدند. با این که نمی‌توانیم در واقعی بودن رندر های منتشر شده کاملا مطمئن باشیم، اما ایوان بلاس در ارائه رندر های واقعی سابقه بسیار خوبی دارد. این رندر ها در یک کلام «کمترین تغییرات در طراحی بدنه تلفن ها را به ما القا می کنند.

این موضوع به هیچ عنوان غافلگیرکننده نیست. هنگامی که شرکت سامسونگ در مراسم MWC سال قبل از گلکسی S6 رونمایی کرد، در زیباترین بودن آن بین سری S سامسونگ هیچ شکی نداشتیم. به خصوص در مقایسه با تلفن نا امیدکننده گلکسی S5، این پرچمدار یک موفقیت بزرگ به شمار می رفت. در حالی که رندر ها تصویر خوبی از قسمت پشتی تلفن برایمان ترسیم نمی کنند، اما بخش جلویی تلفن ها به نظر کاملا مشابه با پرچمداران سال گذشته است و تنها تغییر کوچکی که به چشمان آمد، لبه های کناری نازک تر و همچنین دکمه هوم بزرگ تر از قبل است. به غیر از این دو مورد تمامی بخش های دیگر یکسان به نظر می‌رسند.

بیشتر مردم سیاست موفق سامسونگ در طراحی گلکسی S6 و ادامه آن به پرچمداران امسال را تایید می‌کنند. اما با توجه به این که شرکت سامسونگ تلاش بی وقفه ای برای به دست گرفتن بازار های جهانی دارد، شاید برخی از کاربران به دنبال یک تغییر بزرگ در پرچمدار امسال این کمپانی کره ای بودند. اگر این رندر ها کاملا حقیقی باشند، به نظر شما طراحی نسبتا یکسان پرچمداران امسال با سال قبل به موفقیت ختم می شود و یا یک اشتباه بزرگ از سوی سامسونگ است؟

در تصویر زیر نتایج نظرسنجی فون آرنا و پاسخ کاربران این وب سایت به سوال بالا را مشاهده می کنید؛ خیل عظیمی از کاربران این سیاست کمپانی کره‌ای را مثبت تلقی می‌کنند.

نظر سنجی در مورد گلکسی S7
نظر سنجی در مورد گلکسی S7