به دنبال تحقیقات بر روی گلکسی نوت 7؛ فرآیند تولید گلکسی اس 8 با تأخیر مواجه شد

به دنبال تحقیقات بر روی گلکسی نوت 7؛ فرآیند تولید گلکسی اس 8 با تأخیر مواجه شد

با شرایطی که برای گلکسی نوت 7 به وجود آمد سامسونگ از در اختیار داشتن پرچمدار دوم در بازار برای سال 2016 محروم شد، بنابراین دور از ذهن نبود که این کمپانی با عرضه زودتر از موعد گلکسی اس 8 جای خالی پرچمدار دوم خود در سال جاری را پر کند.

اما اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که خبر از احتمال تأخیر در گلکسی اس 8 می‌دهد. در این رابطه طبق گزارشی که وال استریت ژورنال منتشر کرده، سامسونگ جهت ادامه تحقیقات در زمینه انفجارهای گلکسی نوت 7 فرآیند تولید گلکسی اس 8 را برای 2 هفته به تأخیر انداخته است، این در حالیست که طبق آخرین اخبار منتشر شده سامسونگ هنوز علت اصلی انفجارهای پیش آمده برای گلکسی نوت 7  را کشف نکرده است.

با این حال به احتمال زیاد این تأخیر بر زمان عرضه گلکسی اس 8 تأثیر نخواهد گذاشت چراکه سامسونگ هنوز زمان عرضه رسمی این اسمارت فون به بازار را اعلام نکرده است، اما به طور کلی تأخیر دو هفته‌ای در فرآیند تولید این محصول زمان قابل توجه ای است. گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج پیش از این در ماه مارچ 2016 عرضه شدند و بسیاری بر این باورند سامسونگ گلکسی اس 8 را نیز در زمان مشابه ای روانه بازار می‌کند اما اگر قرار باشد این تأخیر دو هفته بر روی زمان عرضه این گوشی تأثیر گذار باشد احتمالاً باید در ماه آپریل سال آینده منتظر عرضه گلکسی اس 8 به بازار باشیم.

به طور کلی سامسونگ به دنبال بازیابی اعتماد کاربران به محصولات خود و پاک کردن خاطرات بد گلکسی نوت 7 از ذهن آنان است بنابراین محصول جدیدی نظیر گلکسی اس 8 می‌تواند این وظیفه را برای سامسونگ انجام دهد. اکنون نیز امیدواریم این زمان 2 هفته ای برای این کمپانی مفید واقع شود و سامسونگ در این مدت بتواند دلیل اصلی مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 را کشف کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید