فصل ۶ سریال بازی تاج و تخت در عرض ۸ ساعت ۱ میلیون بار دانلود شد

سریال بازی تاج و تخت

بدون شک سریال بازی تاج‌وتخت شبکه HBO یکی از پر دانلودترین سریال‌ها در تاریخ بوده است. البته آن‌هم ازنظر دانلود غیرقانونی. با توجه به متن خوب و بازی عالی بازیگران، هرگز به کلیشه‌های خسته‌کننده سریال‌های تلویزیونی تبدیل نشده است  و در هر قسمت بیننده را به دنبال خود می‌کشاند. به همین دلیل موجب شده که علاقه‌مندان به این سریال، در مناطق مختلفی از دنیا هفته‌به‌هفته آن را دنبال کنند.

همچنین طبق برآورد سایت Torrentfreak فصل ششم سریال بازی تاج‌وتخت، در ۸ ساعت اول، چیزی در حدود ۱ میلیون بار دانلود شده است. بااینکه ۱ میلیون دانلود رقم بزرگی است، اما متأسفانه چنین رقمی نتوانسته رکوردی را جابجا کند.

درواقع طبق گفته سایت TorrentFreak، تعداد کسانی که هنوز فصل‌های قبل را مشاهده می‌کنند کاهش‌یافته است. آن‌هم شاید به دلیل جایگزین شدن راه‌های قانونی مشاهده این سریال بوده است.

دلیل دیگر می‌تواند این باشد که HBO فعالیت خود را در کاهش دانلودهای غیرقانونی افزایش داده است. به همین دلیل دسترسی به نسخه‌های غیرقانونی و تورنت بسیار سخت‌تر شده است. همچنین تعداد کسانی که به دانلود این سریال باکیفیت HD روی آورده‌اند از تعداد دانلودها باکیفیت SD بیشتر است.

با جستجوی عبارت “most pirated tv show” درگوگل می‌توانید آماری از سریال‌های تلویزیونی را که به‌صورت تورنت و غیرقانونی دانلود را مشاهده بفرمایید. سریال بازی تاج‌وتخت با ۷ میلیون بار دانلود غیرقانونی درمجموع از سریال مردگان متحرک با ۵٫۷ میلیون بار دانلود بالاتر ایستاده است.

آمار دانلود غیرقانونی سریال ها

1 دیدگاه

  1. بهترین سریال تاریخgame of thrones .به خودم افتخار میکنم دو تا پر بازدیدترین سریال رو نگاه میکنم

Comments are closed.