با خرید این دو کارت‌ گرافیک انویدیا، یک نسخه رایگان از Gears of War 4 را هدیه بگیرید

طرح انویدیا برای گیرز آو وار 4 رایگان

اگر از از گیمرهای طرفدار رایانه شخصی هستید و در چند وقت گذشته نتوانسته‌اید دستی به سر و گوش سیستم خود بکشید، به نظر می‌رسد الان فرصت مناسبی برای این کار است تا حداقل یکی از اساسی‌ترین قطعات مورد نیاز بازی‌ها، یعنی کارت گرافیک رایانه خود را ارتقاء دهید.

مایکروسافت و انویدیا دست به دست هم داده‌اند تا انگیزه کافی برای ارتقاء کارت گرافیک را در اختیار گیمرها قرار دهند. در همین راستا اگر یکی از دو کارت گرافیک انویدیا را که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، خریداری نمایید به رایگان می‌توانید صاحب یک نسخه از بازی Gears of War 4 شوید.

جی تی ایکس 1080 و 1070این دو کارت گرافیک عبارتند از NVIDIA GTX 1070 و NVIDIA GTX 1080 و کاربرانی که این محصولات را چه به صورت مستقل خریداری کنند و چه در قالب یک لپ‌تاپ و یا سیستم مختص بازی تهیه نمایند، یک نسخه رایگان از بازی Gears of War 4 را هدیه خواهند گرفت.

البته از آنجا که بازی Gears of War 4 از قابلیت ایکس باکس پلی انیور (Xbox Play Anywhere) پشتیبانی می‌کند، خریداران این بازی در واقع هم بر روی رایانه و هم بر روی ایکس باکس وان قادر به اجرای آن خواهند بود.

اگر شما هم از این پیشنهاد مشترک مایکروسافت و انویدیا هیجان زده شده‌اید بهتر است هر چه سریع‌تر دست به کار شوید. زیرا این طرح تنها تا روز 30 اکتبر (9 آبان) ادامه خواهد داشت و در این مدت نسخه رایگان گیزر آو وار 4 به همراه کارت‌های NVIDIA GTX 1070 و NVIDIA GTX 1080 ارائه خواهند شد.

بازی گیرز آو وار 4اگر نسبت به سخت‌افزار کنسول ایکس باکس آگاهی داشته باشید، حتماً می‌دانید که پردازنده گرافیکی این کنسول ساخت کمپانی AMD است، نه انویدیا. این نکته تاحدودی عجیب به نظر می‌رسد و همکاری مایکروسافت با انویدیا در این طرح و عدم نقش داشتن AMD کمی ابهام برانگیز است. البته در چند وقت اخیر صحبت‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه مایکروسافت قصد دارد وظیفه ساخت پردازنده گرافیکی کنسول نسل جدید ایکس باکس وان را که در حال حاضر با نام رمز «پروژه اسکورپیو» شناخته می‌شود، به انویدیا محول کند و شاید همین مسئله باعث شده تا در طرح مذکور نیز به سراغ این شرکت برود.

شایان ذکر است که بازی مورد انتظار Gears of War 4 قرار است در تاریخ 11 اکتبر (20 مهر) برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه شود.

در انتها پیشنهاد میکنیم اگر قصد ارتقای کارت گرافیک رایانه خود را دارید، مطلب ویژه دیجی رو برای آشنایی با بهترین کارت‌های گرافیک مختص بازی در رنج‌های قیمت مختلف را حتماً مطالعه نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید