ایپد پرو 10.5 و ایپد پرو 12.9 از 4 گیگابایت رم بهره می‌برند!

در اوایل این ماه، اپل از دو تبلت جدید خود یعنی، ایپد پرو 10.5 اینچی و نسخه به روز شده‌ی ایپد پرو 12.9 اینچی در رویداد WWDC رونمایی کرد. طبق معمول اپل به مقدار رم استفاده شده در این دو تبلت اشاره‌ای نکرد ولی نتایج بنچمارک آن‌ها مشخص کرد که هر دو آیپد جدید از 4 گیگابایت رم بهره می‌برند. امتیازات کسب شده توسط ایپد پرو 10.5 و اپید پرو 12.9 در بنچمارک Geekbench بسیار به هم نزدیک می‌باشد.

ایپد پرو 10.5

هر دو ایپد جدید به پردازنده اپل A10X مجهز هستند که نسبت به نسل قبلی خود 30 درصد عملکرد بهتری دارند. این پردازنده شامل 6 هسته می‌شود که 3 هسته با توان بالا و 3 هسته دیگر با توان پایین کار می‌کنند. نسل قبلی پردازنده‌های اپل روی دستگاه‌های ios عملکرد بسیار روان و خوبی داشت، حال نسل جدید که با بهبود 30 درصدی عرضه شده‌اند قطعا تجربه بی نظیری را برای کاربران این پلتفرم رقم خواهد زد.

ایپد پرو 12.9

نتایج به دست آمده بسیار جالب بود. این دو تبلت در بخش تک هسته‌ای موفق به کسب امتیازی بیش از 3900 شدند و در بخش چند هسته‌ای نیز بیش از 9200 امتیاز کسب کردند. در حال حاضر این دو تبلت از لحاظ امتیاز بنچمارک Geekbench بی رقیب هستند!

دو ایپد جدید به زودی عرضه می‌شوند، قیمت ایپد پرو 10.5 اینچی از 649 دلار و قیمت ایپد پرو 12.9 اینچی از 799 دلار آغاز می‌شود. با توجه به مشخصات، نتایج بنچمارک و قیمت این دو ایپد، قصد تهیه آن‌ها را دارید؟! کدامیک مدنظرتان است؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید