به روز رسانی بیکسبی همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 منتشر می‌شود؛ ایران در لیست!

به روز رسانی بیکسبی همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 منتشر می‌شود
بیکسبی

فروردین امسال بود که سامسونگ از پرچمداران جدید سری اس خود یعنی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس رونمایی کرد. یکی از ویژگی‌های خاص این دو گوشی که در مراسم معرفی نیز روی آن‌ مانور زیادی داده شد، دستیار هوشمند جدید سامسونگ با نام بیکسبی بود. با استفاده از این دستیار هوشمند، کاربران می‌توانستند برخی کارهای روزانه خود را انجام دهند. البته برنامه ریزی اصلی سامسونگ برای استفاده از بیکسبی در خانه‌ها و وسایل هوشمند در آینده‌ای نزدیک است.

دستیار هوشمند بیکسبی

بر اساس جدیدترین خبرها گلکسی نوت 8 به نسخه جدید دستیار هوشمند بیکسبی مجهز خواهد بود. انتظار می‌رود تا با رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ در چهارشنبه این هفته، شاهد انتشار به روز رسانی بیکسبی برای دیگر دستگاه‌ها باشیم.

به روز رسانی‌های نرم افزاری سامسونگ شامل نسخه جدید بیکسبی، Bixby Global Action ، Bixby Dictation، Bixby Wakeup  و Bixby PLM در چند کشور از جمله ایران، انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، آرژانتین، آفریقای جنوبی، افغانستان، امارات، استرالیا، فیلیپین، مالزی، هند، پاکستان و هلند منتشر خواهند شد.

احتمالا در نسخه جدید دستیار هوشمند سامسونگ شاهد بهبودهایی در گفتار و فهم دستورات صوتی خواهیم بود. البته با انتشار این نسخه به طور دقیق متوجه تغییرات به وجود آمده در آن خواهیم شد. باید دید چهارشنبه سامسونگ در رویداد خود از چه محصولات و گجت‌های دیگری به غیر از گلکسی نوت 8 و نسخه جدیدی بیکسبی رونمایی می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید