گوگل  ساعات تعطیلی را به نقشه و جستجوگر خود اضافه کرد

گوگل

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در یک روز تعطیل قصد دارید به یک رستوران خاص ، یک فروشگاه و یا یک مکانی بروید اما ندانید که آن مکان در روزهای تعطیل چه ساعت هایی باز است و چه ساعت هایی بسته و آیا اصلاً در آن روز باز است ؟  یا شاید بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که در یک روز تعطیل قصد رفتن به یک مرکز خرید را دارید ، اما پس از آن که به آنجا می روید متوجه تعطیل بودن آن مرکز می شوید .

دیروز گوگل خبر اضافه شدن ساعات تعطیلی اماکن را به نقشه ها و موتور جستجوی خود اعلام کرد .
با این قابلیت ، مراکز می توانند با اعلام کردن ساعات تعطیلی خود به گوگل باعث اطلاع رسانی درست به کاربران و مشتریانشان شوند .
هرچند این اتفاق زیاد هم بزرگ نیست اما این بدان معناست که شما دیگر مجبور نیستید هر لحظه به طور تلفنی ساعت کاری فروشگاهتان را به مشتریانتان اعلام کنید و از این قضیه خسته شوید و یا هنگام رفتن به یک مرکز خرید و یا یک رستوران به در بسته نخواهید خورد زیرا دیگر شما می دانید که چه موقعی آن مرکز تعطیل خواهد بود .در واقع باید بگوییماین یک نکته مثبت از رد پای تکنولوژی در زندگی روزمره انسان می باشد . این امر موجب می شود تا یک فرد با اطلاع کامل به یک نقطه برود و زمانش را از دست ندهد.

این بروزرسانی از دیروز آغاز شده است و در هر نقطه از کره ی زمین که زندگی می کنید ، این تعطیلات بر اساس نوع تاریخ و جامعه ی شما تنظیم خواهند شد .